حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>پیام نوروزی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران
عنوان خبر :پیام نوروزی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران
خلاصه خبر :نوروز برای طبیعت یک تغییر فصل و فرا رسیدن یک موسم جدید است اما برای ایرنیان نوروز از دیرباز امیدی بوده برای رویش مجدد و دمیدن روحی تازه به قامت زندگی و چه زیباست این باور شیرین که به نوروز تقدسی روحانی داده و قدمتی هزاران ساله بخشیده است.
متن خبر :

وَاخْتِلَافِ اللَّيْلِ وَالنَّهَارِ وَمَا أَنْزَلَ اللَّهُ مِنَ السَّمَاءِ مِنْ رِزْقٍ فَأَحْيَا بِهِ الْأَرْضَ بَعْدَ مَوْتِهَا وَتَصْرِيفِ الرِّيَاحِ آيَاتٌ لِقَوْمٍ يَعْقِلُونَ (جاثیه- آیه 5)

 و در آمد و شد شب و روز و رزقى كه خدا از آسمان نازل كرده و زمين را پس از مرگش بدان زنده ساخته و در گرداندن بادها براى مردمى كه مى‌انديشند نشانه‌هاست.

نوروز برای طبیعت یک تغییر فصل و فرا رسیدن یک موسم جدید است اما برای ایرنیان نوروز از دیرباز امیدی بوده برای رویش مجدد و دمیدن روحی تازه به قامت زندگی و چه زیباست این باور شیرین که به نوروز تقدسی روحانی داده و قدمتی هزاران ساله بخشیده است. بی حکمت نیست که مردم این سرزمین از روزها قبل با پالایش دل و درون و  پوشیدن لباس نو، و نیز زدودن گرد و کهنگی از خانه خود به  استقبال آن می روند زیراکه تکرار هر ساله این روزهای زیبا در فصل بهار و پوشاندن رخت نو به طبیعت به آنها آموخته است خداوند دانا و توانا هیچگاه زمین و بندگانش را فراموش نمی کند و همواره می توان در پایان فصلی  سرد و سخت به بهاری دلنشین و خرم امیدوار بود.

سرانجام سال 97 با تمام روزهای خوب و نیز ایام سخت تابستان به پایان رسید. در ابتدای سال با میزبانی بیست و سومین کنفرانس ملی شبکه های توزیع، دانش و تجربیات ارزنده ای هم در بحث فنی و مهندسی و هم در بحث اجرایی به اندوخته های شرکت افزوده شد و در تابستان نیز پس از سالها آرامش، کاهش تولید انرژی برق از نیروگاه های برقابی کشور، خدمتگذاری به مشترکین و مدیریت شبکه در شرایط سخت کمبود انرژی را نصیب همکاران تلاشگر در مجموعه شرکت کرد و خوشبختانه با وجود دشواری ها و سختی ها، فصل اوج بار شبکه با موفقیت و رضایت مشترکین سپری و برگ زرینی به افتخارات شرکت افزوده شد.

فرا رسیدن بهار طبیعت و عید نوروز، میراث دیرینه تمدن ایرانی را به همه همکاران خدوم و تلاشگر و خانواده های محترم آنان تبریک عرض می کنم و سالی همراه با موفقیت و شادکامی برای همکاران وهمه ملت ایران از خداوند متعال خواستارم. از زحمات ارزشمند تمامی همکاران حوزه ستادی و مناطق تحت پوشش در طول یک سال گذشته برای پیشبرد اهداف و برنامه های شرکت در راستای خدمت به مشترکین سپاسگزاری می کنم و امیدوارم سال جدید با برنامه ریزی و تلاش مصاعف و  توجه به مأموریت های ویژه توانیر در راستای مدیریت مصرف برق و کاهش تلفات انرژی، سالی توأم با موفقیت برای شرکت باشد.

تاریخ ثبت : 1397/12/26 14:46