حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>مقام آوران شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در مسابقات بزرگداشت دهه فجر تقدیر شدند
عنوان خبر :مقام آوران شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در مسابقات بزرگداشت دهه فجر تقدیر شدند
خلاصه خبر :در مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره فرهنگی ورزشی صنعت آب و برق استان تهران مقام آوران شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در رشته های مختلف ورزشی مسابقات بزرگداشت دهه فجر تجلیل شدند.
متن خبر :
مقام آوران شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در مسابقات بزرگداشت دهه فجر تقدیر شدند
در مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره فرهنگی ورزشی صنعت آب و برق استان تهران مقام آوران شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در رشته های مختلف ورزشی مسابقات بزرگداشت دهه فجر تجلیل شدند.
این مراسم با حضور حجت الاسلام یزدانپرست، مشاور فرهنگی و مذهبی و عبدالمالک حسین زاده، دبیر شورای مرکزی ورزش و وزارت نیرو و مسئولان بسیج  این وزارتخانه در محل سالن همایش های شرکت مدیریت منابع آب ایران برگزار شد و از مقام آوران صنعت آب و برق استان تهران در رشته های  مختلف با اهدا لوح و کارت هدیه تقدیر به عمل آمد.
در این دوره از مسابقات تیم های ب و الف  شرکت توزیع نیروی برق  استان تهران در رشته طناب کشی  به ترتیب موفق به کسب مقام اول و دوم شدند.
در رشته های انفرادی نیز در رشته تیراندازی فرهاد ورپشتی موفق به کسب مقام دوم شد و خانم مریم کردآبادی از منطقه برق بوستان مقام سوم بانوان را از آن خود کرد.
در رشته شطرنج انفرادی نیز در مسابقات آقایان محمد وارسته از منطقه برق شهریار به مقام اول دست یافت و اسماعیل حاتم خانی مقام دوم را کسب کرد و خانم ها نسرین راکی از منطقه برق لواسان مقام دوم  و ساناز شاه حیدری از حوزه ستادی مقام سوم را کسب کردند.
در ادامه این مراسم تعدادی از مقام آوران مسابقات بزرگداشت هفته دفاع مقدس نیز مورد تقدیر قرار گرفتند و در بخش تیمی تیم فوتبال دستی بانوان تیم شرکت توزیع برق استان تهران متشکل از خانم ها مریم حسینعلی و ریحانه بلوچی مقام سوم را کسب کرده بود، تقدیر شد. 
در بخش انفرادی نیز  در رشته دارت بانوان خانم منیژه راکی از منطقه برق پردیس لوح تقدیر و جایزه مقام اول بانوان در این رشته را دریافت کرد و در بخش تیراندازی محمد حبیب زاده جایزه مقام دوم مسابقات آقایان و خانم فائزه مهدلو جایزه مقام دوم بخش بانوان را کسب کرد.
قابل ذکر است پنجمین جشنواره فرهنگی ورزشی صنعت آب و برق استان  به مناسبت بزرگداشت دهه مبارک فجر و به میزبانی شرکت های صنعت آب و برق در 21 رشته در بخش آقایان و بانوان برگزار شد.
تاریخ ثبت : 1397/11/30 11:20