حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله توزیع برق دماوند برگزار شد
عنوان خبر :نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله توزیع برق دماوند برگزار شد
خلاصه خبر :مردم شهرستان دماوند ضمن بازدید از نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی با فعالیتها و خدمات انجام شده از سوی توزیع برق شهرستان دماوند از نزدیک آشنا شدند.
متن خبر :

مردم شهرستان دماوند ضمن بازدید از نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی با فعالیتها و خدمات انجام شده از سوی توزیع برق شهرستان دماوند از نزدیک آشنا شدند.

مدیر توزیع برق شهرستان دماوند با اعلام این خبر گفت: مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مسئولان محلی و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان دماوند برگزار شد. همچنین در مراسم اختتامیه نیز معاون رییس جمهور و رییس سازمان امور اداری و استخدامی و استاندار تهران شرکت داشتند.

بهزاد صبوری افزود: اجرای نمادین شبکه 20 کیلوولت در محل غرفه توزیع برق دماوند، نمایش ادوات و تجهیزات مربوط به شبکه، نمایش سیرتکاملی انواع کنتورها، کابلها و لامپها، ارائه مستندات آماری در خصوص وضعیت برق این منطقه در پیش و پس از انقلاب اسلامی و آشنایی مردم با اپلیکیشن خدمات غیرحضوری شرکت توزیع نیروی برق استان تهران ازجمله فعالیت های انجام شده از سوی غرفه این منطقه درنمایشگاه بود.

وی در پایان از همکاری کلیه کارکنان  توزیع برق دماوند در مدت برگزاری این نمایشگاه قدردانی کرد. 

تاریخ ثبت : 1397/11/29 13:46