حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>در نمایشگاه 40 سال افتخار و بالندگی؛ سامانه تلفنی 121 و اپلیکیشن خدمات مشترکین از سوی شرکت توزیع برق استان تهران عرضه شد
عنوان خبر :در نمایشگاه 40 سال افتخار و بالندگی؛ سامانه تلفنی 121 و اپلیکیشن خدمات مشترکین از سوی شرکت توزیع برق استان تهران عرضه شد
خلاصه خبر :در نمایشگاه 40 سال افتخار و بالندگی انقلاب اسلامی که به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در موزه دفاع مقدس برگزار شد، دو دستاورد سامانه تلفنی 121 و اپلیکیشن تلفن همراه خدمات مشترکین از سوی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفت.
متن خبر :

در نمایشگاه 40 سال افتخار وبالندگی؛

سامانه تلفنی 121 و اپلیکیشن خدمات مشترکین از سوی شرکت توزیع برق استان تهران عرضه شد

در نمایشگاه 40 سال افتخار و بالندگی انقلاب اسلامی که به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در موزه دفاع مقدس برگزار شد، دو دستاورد سامانه تلفنی 121 و اپلیکیشن تلفن همراه خدمات مشترکین از سوی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران  این  سامانه ها  در غرفه وزارت نیرو و در کنار سایر دستاوردهای این وزارتخانه عرضه شد و خوشبختانه مورد  استقبال شهروندان و مسئولان بازدیدکننده قرار گرفت.

وزیر نیرو، مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران، برخی فرماندهان نظامی و مدیران کل ادارات و وزارتخانه ها از جمله مسئولانی بودند که در جریان برپایی نمایشگاه از سامانه های عرضه شده در این نمایگاه از نزدیک بازدید کردند.

رضا اردکانیان، وزیر نیرو در جریان بازدید از این دستاوردهای عرضه شده، اهتمام شرکتتوزیع نیروی برق استان تهران در توجه به توسعه دولت الکترونیک و تکریم ارباب رجوع و کاهش مراجعات حضوری برای دریافت خدمات را قابل ستایش دانست و بر لزوم تسهیل خدمات رسانی شبانه روزی به مشترکین تأکید کرد.

قابل ذکر است دستاورد های یاد شده در راستای اهداف شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در خصوص تکریم ارباب رجوع و توسعه دولت الکترونیک طراحی و راه اندازی شده است و در خواست های مشترکین را هم در موضوع رفع خاموشی و خرابی ها و هم در بحث خدمات پس از فروش در اسرع وقت و بدون مراجعه حضوری پوشش می دهد.

اپلیکیشن خدمات مشترکین در کمیته توسعه خدمات الکترونیک این شرکت طراحی و با کمک بخش خصوصی ساخته شده است و از 2 ماه پیش به صورت آزمایشی در برخی مناطق برق تحت مدیریت شرکت مورد تست قرار گرفته و ایرادات آن برطرف شده است .

اپلیکیشن یاد شده در حال حاضر فقط در گوشی های هوشمند دارای سیستم عامل آندروید قابل اجراست و در آینده نزدیک نسخه IOS  آن نیز در دسترس مخاطبین قرار خواهد گرفت و با استفاده از این اپلیکیشن مشترکین شرکت بدون مراجعه حضوری  از 27 خدمت از جمله مشاهده و پرداخت قبوض، فروش انشعاب، تغییر نام انشعاب، تغییر تعرفه، افزایش یا کاهش قدرت قراردادی، تغییر مکان، قطع موقت، وصل مجدد بهره مند شوند و در آینده نیز خدمات مربوط به سامانه فوریت های برق (121) نیز به این اپلیکیشن افزوده و خاموشی های با برنامه و بی برنامه از طریق اطلاع رسانی می شود.

قابل ذکر است نمایشگاه 40 سال بالندگی و افتخار به مدت 12 روز در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار و تمامی ارگان های نظامی و وزارتخانه ها دستاوردهای خود در دوران انقلاب شکوهمند اسلامی را به معرض نمایش گذاشتند.

تاریخ ثبت : 1397/11/29 13:36