حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران: عزت و سربلندی مسلمانان در رأس دستاوردهای انقلاب اسلامی قرار دارد
عنوان خبر :مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران: عزت و سربلندی مسلمانان در رأس دستاوردهای انقلاب اسلامی قرار دارد
خلاصه خبر :مراسم جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور مدیر عامل، معاونین، مدیران دفاتر و امور ستاد شرکت، مدیران مناطق و جمعی از کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در محل سالن همایش های فدک شهرستان ری برگزار شد.
متن خبر :

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران:

عزت و سربلندی مسلمانان در رأس دستاوردهای انقلاب اسلامی قرار دارد

مراسم جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور مدیر عامل، معاونین، مدیران دفاتر و امور ستاد شرکت، مدیران مناطق و جمعی از کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در محل سالن همایش های فدک شهرستان ری برگزار شد.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام سیدعلی شاهچراغی امام جمعه شهرستان ری ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی طی سخنانی به تبیین نقش برجسته حضرت امام خمینی (ره) در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: انگیزه الهی و وحدت مردم رمز پیروزی انقلاب در برابر ابرقدرت های جهان به شمار می رود و در شرایط کنونی نیز با وجود سختی هایی که از سوی اجانب به مردم تحمیل شده است با حفظ وحدت و انسجام از این دوران عبور خواهیم کرد.

در ادامه این مراسم با حضور امام جمعه شهرستان ری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان از تلاش ها و خدمات حاجی رضا تیموری مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران تجلیل به عمل آمد.

سخنران دیگر این مراسم مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران بود. تیموری ضمن گرامیداشت ایام فجر فاطمی و یاد و خاطره شهدای انقلاب اظهار داشت: بی تردید پیروزی انقلاب اسلامی مرهون رهبری هوشمندانه و مدبرانه امام (ره) و حضور گسترده مردم در صحنه بود؛ این انقلاب موجبات عزت و سربلندی شیعیان و پیروان اهل بیت (ع) را در میان سایر مسلمانان جهان پدید آورد و معتقد هستم که این عزت در رأس دستاوردهای انقلاب اسلامی قرار دارد.

وی با اشاره به نیل به خودکفایی در بخش صنعت به ویژه صنعت برق در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی افزود: پیش از انقلاب جهت احداث شبکه انتقال و فوق توزیع از کارشناسان خارجی استفاده می کردیم و هم اکنون در این عرصه به خودکفایی رسیده ایم. همچنین علاوه بر تامین نیازهای داخلی، دانش فنی خود را به کشورهای خارجی نیز صادر می کنیم.  در چهل سالگی انقلاب شاهد هستیم که بیش از 98 درصد روستاهای کشور از نعمت برق برخوردار هستند. ایران رتبه اول تولید برق در منطقه و رتبه 14 تولید برق در جهان را به خود اختصاص داده است و خوشبختانه این پیشرفت و بالندگی در کلیه عرصه ها به ویژه در صنعت برق کماکان استمرار دارد.

تیموری با اشاره به موفقیت های شرکت توزیع نیروی برق استان تهران به عنوان یکی از شرکت های مطرح در بخش توزیع برق کشور تصریح کرد: همانگونه که مستحضرید به منظور تحقق برنامه های ابلاغی مقام عالی وزارت برای عبور از پیک بار سال 98 مأموریت های ویژه ای از سوی شرکت توانیر به شرکت ما ابلاغ شده است و بنده از هر فرصتی برای یادآوری و پیگیری اجرای این برنامه ها استفاده می کنم. این برنامه ها در چهار بخش: 1- طرح های ویژه ملی؛ 2- برنامه های کاهش پیک بار؛ 3- طرح های بهینه سازی، راهبری و نگهداری شبکه و 4 - ارتقای بهره وری اقتصادی تعریف شده اند و به یاری خدا در شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در حال اجرا و پیگیری هستند.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران میزان مطالبات شرکت از مشترکین را 346 میلیارد تومان اعلام کرد و خواستار اقدام مؤثر از سوی مسئولین شرکت برای افزایش درصد وصول مطالبات شد تا خللی در ارائه خدمات مطلوب به مشترکین به وجود نیاید و شرکت بتواند حقوق و مزایای کارکنان و هزینه های جاری خود را تأمین نماید.

تیموری با اشاره به تلاش های انجام شده از سوی همکاران برای کاهش تلفات انرژی تحویلی به مشترکین گفت: میزان تلفات انرژی طی 10 ماهه سال جاری 14.64 درصد بوده است که این میزان نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 5/1 درصد بهبود یافته ولی نسبت به شاخص هدفگذاری شده مطلوب نیست و باید با تلاش و برنامه ریزی دقیق این درصد در سال های آینده به کمتر از 10 درصد برسد.

توسعه ارائه خدمات غیرحضوری به مشترکین، تشویق سرمایه گذاران جهت احداث نیروگاه های مقیاس کوچک خورشیدی و مولدهای مقیاس کوچک گازی، تلاش در جهت خلق منابع مالی و ارتقای سلامت اداری از دیگر موضوعاتی بود که مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران خواستار تداوم پیگیری و اجرای آنها در شرکت شد.

همچنین در مراسم اختتامیه این مراسم با حضور مدیر عامل، معاونین و اعضای شورای فرهنگی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از 40 نفر از همکاران نمونه شرکت با اعطای جوایز نقدی و لوح سپاس قدردانی به عمل آمد.

تاریخ ثبت : 1397/11/21 09:38