حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>مدیر توزیع برق شهرستان ملارد خدمات صنعت برق پس از انقلاب را در نماز جمعه این شهرستان تشریح کرد
عنوان خبر :مدیر توزیع برق شهرستان ملارد خدمات صنعت برق پس از انقلاب را در نماز جمعه این شهرستان تشریح کرد
خلاصه خبر :به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مدیر توزیع برق برق شهرستان ملارد به عنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه، خدمات صنعت برق در این چهل سال را برای شهروندان تشریح کرد.
متن خبر :

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران مهندس لشکری در ادامه  با بیان اینکه صرفه جویی در مصرف  منابع انرژی به عنوان یک موضوع پسندیده همواره مورد تأکید دین مبین اسلام بوده است، وضعیت مصرف برق در کشور در فصل تابستان را غیر منطقی دانست و بر لزوم اتخاذ راهکارهای مناسب برای کاهش مصرف انرژی تأکید کرد.

وی با یادآوری برخی مشکلات تابستان گذشته در خصوص خاموشی و قطعی برق، عبور موفقیت آمیز از تابستان را مستلزم همکاری همه مشترکین در خصوص مدیریت مصرف به ویژه در ساعات اوج بار شبکه عنوان کرد.

در پایان اقامه نماز جمعه به منظور ارتباط بیشتر با شهروندان و تکریم ارباب رجوع میز خدمت با حضور مدیر و معاونین مدیریت توزیع برق ملارد در صحن مسجد برپا و به خواست ها و تقاضاهای مشترکین مورد رسیدگی قرار گرفت.

در ادامه به منظور آشنایی با راهکارهای مدیریت مصرف برق در بخش خانگی و نیز تشریح اپلیکیشن خدمات مشترکین شرکت بروشورهای مربوطه بین نمازگزاران توزیع شد.

تاریخ ثبت : 1397/11/06 11:29