حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>برگزاری دورۀ آموزشی ویژه مأمورین قرائت و هایلو
عنوان خبر :برگزاری دورۀ آموزشی ویژه مأمورین قرائت و هایلو
خلاصه خبر :یک دورۀ آموزشی ویژه مأمورین قرائت لوازم اندازه گیری مناطق 22 گانه شرکت توزیع نیروی برق استان تهران، با هدف بهبود عملکرد و ارتقای بهره وری مأمورین از سیستمهای مکانیزه برگزار شد.
متن خبر :

برگزاری دورۀ آموزشی ویژه مأمورین قرائت و هایلو

یک دورۀ آموزشی ویژه مأمورین قرائت لوازم اندازه گیری مناطق 22 گانه شرکت توزیع نیروی برق استان تهران، با هدف  بهبود عملکرد و ارتقای بهره وری مأمورین از سیستمهای مکانیزه برگزار شد.

علی اصغر علیزاده کارشناس مسئول معاونت خدمات مشترکین و مدرس این دوره آموزشی  با اعلام این خبر گفت: این دوره شامل دو بخش است؛ در بخش اول قوانین و مقررات، دستورالعمل ها و روش های اجرایی لازم برای مأمورین قرائت تشریح می شود و در بخش دوم مأمورین با امکانات سیستم بیلیارد، اهمیت کد آیسیک، کد فعالیت و اشکالات قرائت و پورت آشنا می شوند.

وی افزود: آموزش بخش نخست این دوره بر عهده اینجانب است و منوچهر سعیدپور کارشناس تشخیص مناطق جنوبغرب وظیفه اموزش بخش دوم را برعهده دارند.

علیزاده با تاکید بر اهمیت کار مأمورین قرائت شرکت توزیع نیروی برق استان تهران به عنوان همکارانی که در خط مقدم مشغول به خدمت هستند، تصریح کرد: برخورد شایسته با مشترکین در چارچوب آموزه های اخلاقی و اسلامی، تبیین حساسیت عملکرد مأمورین در ثبت صحیح کیلووات کنتور و تبعات و تعهدات ناشی از آن و آگاه سازی مأمورین در خصوص پایش شبکه و ارائه گزارش های لازم از تجاوز به حریم شبکه برق جهت جلوگیری از خطرات برق گرفتگی احتمالی، مهمترین مباحثی است که در این دوره به مأمورین قرائت آموزش داده می شود.  

وی اظهار امیدواری کرد با توجه به ارتقای سخت افزاری سیستم بیلیارد در آینده ای نزدیک مراجعات مأمورین قرائت از طریق GPS رصد شود و به صورت آنلاین و هوشمند بر نحوه عملکرد آنها نظارت خواهد شد.

علیزاده با اشاره به  ضرورت مطالعه دقیق گزارش های مأمورین قرائت از سوی پیمانکاران ذیربط، خواستار توجه بیش از پیش به مشکلات معیشتی و شغلی این گروه از همکاران شد.

تاریخ ثبت : 1397/10/16 15:59