حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>همه مدیران موظف به همکاری حداکثری با کارشناسان حقوقی هستند
عنوان خبر :همه مدیران موظف به همکاری حداکثری با کارشناسان حقوقی هستند
خلاصه خبر :نشست ماهیانه کمیته حقوقی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در دیماه با حضور مدیرعامل، مدیر دفتر حقوقی و کارشناسان حقوقی شاغل در حوزه ستادی و مناطق شرکت برگزار شد.
متن خبر :

نشست ماهیانه کمیته حقوقی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در دیماه با حضور مدیرعامل، مدیر دفتر حقوقی  و کارشناسان حقوقی شاغل در حوزه ستادی و مناطق شرکت برگزار شد.

در این نشست در خصوص مسائل و مشکلات شغلی همکاران دفتر حقوقی و همچنین معضلات اجرایی و اداری آنها در پیگیری پرونده ها و حضور در محاکم بحث و تبادل نظر به عمل آمد.

مهندس تیموری مدیرعامل با اشاره به مسئولیت خطیر و حساس کارکنان دفتر حقوقی، گفت: در راستای کسب منافع حداکثری برای شرکت، صیانت ازحقوق مشترکین و  مبارزه با فساد اداری، همه مدیران مناطق تحت پوشش شرکت توزیع نیروی برق استان تهران موظف به همکاری با مدیر و کارشناسان دفتر حقوقی هستند.

وی افزود: با توجه به کمبود کارشناس حقوقی در شرکت توزیع نیروی برق استان تهران و دشواری جذب نیروهای متخصص به سبب محدودیت های استخدامی، هم اکنون شاهد هستیم مسائل حقوقی دو یا سه منطقه همجوار به وسیله یک نماینده حقوقی پیگیری می شود، بنابر این نیاز است که برای تسریع در روند امور، مدیران مناطق نیروی کمکی در اختیار نمایندگان حقوقی قراردهند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران با تأکید بر اهمیت آموزش قوانین حقوقی به کلیه کارکنان تصریح کرد: ندانستن قانون رافع مسئولیت نیست و همه کارکنان شرکت موظف هستند در حیطه وظایف خود با قوانین آشنا شوند.

در پایان این نشست بیژن میرزایی مدیر دفتر حقوقی ضمن تشکر از پشتیبانی و حمایت های مدیرعامل از نمایندگان حقوقی شرکت، خواستار تخصیص سهمی از پاداش های حاصل از وصول مطالبات با توجه به گزارش عملکرد و نقش کارشناسان حقوقی در پیشبرد اهداف شرکت شد.  

تاریخ ثبت : 1397/10/08 09:09