حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>طرح جهادی اصلاح و بهینه سازی شبکه 20کیلوولت در سه مرحله در شهرستان دماوند اجرا شد
عنوان خبر :طرح جهادی اصلاح و بهینه سازی شبکه 20کیلوولت در سه مرحله در شهرستان دماوند اجرا شد
خلاصه خبر :طرح جهادی اصلاح و بهینه سازی شبکه 20 کیلوولت با هدف جلوگیری از خاموشی های ناخواسته و ارتقای قابلیت اطمینان شبکه در سه مرحله در شهرستان دماوند اجرا شد.
متن خبر :

طرح جهادی اصلاح و بهینه سازی شبکه 20 کیلوولت با هدف جلوگیری از خاموشی های ناخواسته و ارتقای قابلیت اطمینان شبکه در سه مرحله در شهرستان دماوند اجرا شد. بهزاد صبوری مدیر توزیع برق شهرستان دماوند با اعلام این خبر گفت: در مرحله نخست این طرح جهادی 10 اکیپ عملیاتی متشکل از کارکنان توزیع برق شهرستان دماوند و عوامل آموزش دیده پیمانکار مشاکرت داشتند و در محدوده جاده فیروزکوه، مسیر شاه بلاغی تا روستای سقز دره، در مسیری به طول 20 کیلومتر نسبت به تعویض بیش از 10 کنسول، 35 مقره،، تعویض 2 کیلومتر از سیم های معیوب و تعویض یراق آلات شبکه اقدام لازم انجام شد.

وی افزود: مرحله دوم این طرح بر روی قسمتی از فیدر تونلها واقع در جاده فیروزکوه، منطقه سیدآباد به طرف روستای رودافشان، از سکسیونر ماهی تا ترانس دوم روستای رودافشان به طول 5 کیلومتر با همکاری 10 اکیپ اجرایی، 10 دستگاه خودروی عملیاتی و سه دستگاه بالابر انجام شد.

صبوری با اشاره به اجرای دقیق این طرحها بر مبنای سناریوی از پیش طراحی شده گفت: مرحله پایانی این طرح جهادی با حضور صفری فرماندار شهرستان دماوند برگزار شد.

این طرح در مسیری صعب العبور به طول 10 کیلومتر، از روستای رودفشان به سمت روستای مشهد انجام شد و در طی آن نسبت به تعویض مقره، کنسول، آچارکشی اتصالات ست، تنظیم فلش خط و رفع سیم پارگی اقدام مقتضی به عمل آمد.

صبوری اجرای این طرح ها را گامی مؤثر در راستای رضایتمندی حداکثری مشترکین و تأمین برق پایدار به ویژه در فصول پاییز و زمستان دانست و از خدمات و تلاش های شبانه روزی کارکنان خدوم توزیع برق شهرستان دماوند قدردانی کرد.

تاریخ ثبت : 1397/09/24 10:23