حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>ناحیه برق شاهدشهر در جنوب شهرستان شهریار افتتاح شد
عنوان خبر :ناحیه برق شاهدشهر در جنوب شهرستان شهریار افتتاح شد
خلاصه خبر :مراسم افتتاحیه ناحیه برق شاهد شهر با حضور بهنام بیات معاون بهره برداری و دیسپاچنگ شرکت توزیع نیروی برق استان تهران، محمد آریانفر مدیر برق شهرستان شهریار، رییس و اعضای شورای شهر شهریار و شاهدشهر برگزارشد.
متن خبر :

  مراسم افتتاحیه ناحیه برق شاهد شهر با حضور بهنام بیات معاون بهره برداری و دیسپاچنگ  شرکت توزیع نیروی برق استان تهران، محمد آریانفر مدیر برق شهرستان شهریار، رییس و اعضای شورای شهر شهریار و شاهدشهر برگزارشد.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در مراسم افتتاحیه ناحیه برق شاهدشهر ضمن معرفی محمد صلاحی به عنوان رییس این ناحیه، گفت: با ایجاد ناحیه برق شاهدشهر، در صورت بروز خاموشی احتمالی، به سبب ارائه خدمات در محل، 30دقیقه از مدت زمان خاموشیها کاسته می شود.

بیات ضمن تشکر از همکاری مشترکین در زمینه مدیریت مصرف و مشارکت در طرحهای پیک سایی خواستار استمرار همکاریهای مردمی در خصوص اصلاح الگوی مصرف، پرداخت بدهیها و بهای قبوض برق مصرفی شد و افزود: برق یک کالای استراتژیک است و باید بیشتر در اختیار صنعتگران قرار گیرد؛ در شرایط کنونی با اصلاح الگوی مصرف و صرفه جویی در برق، بازده چرخه تولید افزایش می یابد و این امر  کمکی مؤثر در راستای اقتصاد مقاومتی است.

در ادامه این مراسم مدیر برق شهرستان شهریار ضمن تشکر از همکاری صمیمانه شهرداری و شورای شهر شاهدشهر به سبب تخصیص فضای اداری برای آغاز به کار ناحیه برق این شهر، گفت:  تلاش در جهت رضایت حداکثری مشترکین و ارباب رجوع یکی از اهداف راهبردی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران است و راه اندازی ناحیه برق این شهر با این هدف انجام شد.

وی با تشریح امکانات سخت افزاری و نرم افزاری این ناحیه افزود: این ناحیه علاوه بر ارائه خدمات به مشترکین این شهر، عهده دار ارائه خدمات به ساکنین صباشهر نیز می باشد و در مجموع نزدیک به 28000 مشترک تحت پوشش این ناحیه قراردارند.

آریانفر تصریح کرد: در صورت تخصیص فضای بیشتری جهت ساختمان اداری، این ناحیه می تواند  به مشترکین ساکن در فردوسیه، کهنز و رزکان نیز خدمات لازم را ارائه کند.

یادآوری می شود ناحیه برق شاهدشهر با دارا بودن 914 پست هوایی، هفت پست زمینی، 237 کیلومتر شبکه فشار متوسط و 148 کیلومتر شبکه فشار ضعیف در جنوب شهرستان شهریار قرار دارد.

تاریخ ثبت : 1397/09/14 11:24