حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>استاندار تهران از فرمانده پایگاه مرکزی بسیج شرکت توزیع برق استان تهران قدردانی کرد
عنوان خبر :استاندار تهران از فرمانده پایگاه مرکزی بسیج شرکت توزیع برق استان تهران قدردانی کرد
خلاصه خبر :همزمان با اربعین حسینی، محمد حسین مقیمی استاندار تهران به همراه هدایت الله جمالی پور معاون استاندار و فرمانده ویژه شهرستان ری ضمن حضور در ایستگاه صلواتی پایگاه مرکزی بسیج شرکت توزیع نیروی برق استان تهران، از خدمات و زحمات داود رحیمی معاون مدیر عامل در جنوب استان تهران و فرمانده پایگاه مرکزی بسیج شرکت و همکاران ایشان قدردانی کردند.
متن خبر :

همزمان با اربعین حسینی، محمد حسین مقیمی استاندار تهران به همراه هدایت الله جمالی پور معاون استاندار و فرمانده ویژه شهرستان ری ضمن حضور در ایستگاه صلواتی پایگاه مرکزی بسیج شرکت توزیع نیروی برق استان تهران، از خدمات و زحمات داود رحیمی معاون مدیر عامل در جنوب استان تهران و فرمانده پایگاه مرکزی بسیج شرکت و همکاران ایشان قدردانی کردند.  

در سال های اخیر پایگاه مرکزی بسیج شرکت توزیع نیروی برق استان تهران با برپایی ایستگاه صلواتی پنج تن آل عبا در مجاورت منطقه برق شهرستان ری، پذیرای عزاداران اربعین حسینی است.

فرمانده پایگاه مرکزی بسیج شرکت در حاشیه این مراسم گفت: در سال های اخیر جاماندگان زیارت اربعین امام حسین (ع)، از تهران و شهرهای اطراف آن با پای پیاده به سوی حرم حضرت عبدالعظیم پیاده روی می کنند و برای ششمین سال متوالی این پایگاه افتخار دارد که از عزاداران پذیرایی کند.

داود رحیمی افزود: در این مراسم که به مدت هفت ساعت از ساعت 8 تا 15 به طول انجامید، ایستگاه صلواتی پنج تن آل عبا با تهیه و توزیع 10 هزار ساندویچ الویه و سه هزار چای و کیک از علاقه مندان و ارادتمندان حضرت سیدالشهدا (ع) پذیرایی به عمل آورد.

وی نوحه سرایی و اجرای سرودهای آیینی توسط گروه هنری نورالحسین و برپایی دو چادر مجزا با حضور پزشک خانم و آقا جهت ارائه خدمات رایگان پزشکی و همچنین برپایی نماز جماعت ظهر و عصر و قرائت زیارت اربعین را از دیگر ویژه برنامه های این ایستگاه اعلام کرد.

تاریخ ثبت : 1397/08/20 10:04