حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران تأکید کرد: استفاده از همه ظرفیت های شرکت برای تحقق «برنامه 098» وزارت نیرو
عنوان خبر :مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران تأکید کرد: استفاده از همه ظرفیت های شرکت برای تحقق «برنامه 098» وزارت نیرو
خلاصه خبر :مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در نشست بررسی راهکارهای تحقق «برنامه 098» وزارت نیرو بر لزوم استفاده از همه ظرفیت ها و توانمندی های شرکت در بعد فنی و نیروی انسانی برای عبور موفقیت آمیز از فصل پیک مصرف سال 98 تأکید کرد.
متن خبر :

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در نشست بررسی راهکارهای تحقق «برنامه 098» وزارت نیرو بر لزوم استفاده از همه ظرفیت ها و توانمندی های شرکت در بعد فنی و  نیروی انسانی برای عبور موفقیت آمیز از فصل پیک مصرف سال 98 تأکید کرد.

حاجی رضا تیموری گفت: در نشست اخیر وزیر و مدیر عامل شرکت توانیر با مدیران عامل شرکت های توزیع برق کشور، مأموریت ویژه ای به همه شرکت های توزیع و برق منطقه ای  ابلاغ شد تا برنامه ریزی لازم برای به صفر رسیدن زمان خاموشی های ناشی از کمبود بار در فصل تابستان 98 را فراهم آورند و انتظار می رود همه مدیران شرکت در مناطق و یا حوزه ستادی این هدف مهم را در سرلوحه برنامه ریزی ها و فعالیت های خود قرار دهند.

وی افزود: شرکت توانیر 350 مگاوات کاهش مصرف را  در دوره پیک تابستان برای شرکت توزیع برق استان تهران در نظر گرفته است،  بنابراین همه مدیران باید بر اساس ویژگی های منطقه تحت مدیریت خود، برنامه های مدیریت مصرف و پیک سایی سالهای گذشته را بازنگری و به روز رسانی کنند و با برنامه ریزی صحیح و اصولی و استفاده مناسب از ظرفیت های منطقه، شرکت را در تحقق این هدف یاری کنند.

تیموری تصریح کرد: توجه به طرح های ویژه ملی، طرح های بهینه سازی راهبری و نگهداری شبکه و بهره وری اقتصادی هم در این مأموریت ویژه ابلاغ شده است و باید مورد توجه مدیران شرکت قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران با تأکید بر توجه بیش از پیش به شرایط کنونی کشور و تلاش در جهت خلق منابع مالی جدید، گفت: با تمرکز بر مأموریت های اصلی سازمان، لازم است اقدامات لازم در جهت کاهش هزینه های جاری شرکت به عمل آید و کنترل و مدیریت منابع سرمایه ای با هدف اجرای طرح های اولویت دار انجام شود.

در ادامه این نشست مدیران حوزه ستادی و مناطق راهکارهای مورد نظر خود برای مدیریت مصرف و پیک سایی را ارئه دادند.

تاریخ ثبت : 1397/08/06 16:00