حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>مدیرعامل در بازدید از امور برق خاوران: مهمترین اولویت این امور احداث ساختمانی مناسب است
عنوان خبر :مدیرعامل در بازدید از امور برق خاوران: مهمترین اولویت این امور احداث ساختمانی مناسب است
خلاصه خبر :مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در بیست و چهارمین روز از مهرماه با حضور در امور برق خاوران با مدیر و کارکنان آن دیدار و گفت و گو کرد.
متن خبر :

در این بازدید که به صورت سرزده انجام شد و تا پاسی از شب به طول انجامید، مهندس تیموری با حضور در بخش های مختلف امور برق خاوران با کارکنان در فضایی همدلانه به گفت و گو نشست و ضمن شنیدن درخواست ها و مشکلات کارکنان اظهار امیدواری کرد که در چارچوب مقررات و امکانات موجود به مسائل مطروحه رسیدگی شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران مهمترین اولویت این منطقه را تهیه زمینی مناسب برای احداث ساختمانی در خور شأن کارکنان و ارباب رجوع عنوان کرد و خواستار تسریع در پیگیری این امر شد.

در جریان این بازدید سعید حمیدی مدیر امور برق خاوران با ارائه گزارشی از تعداد مشترکین این منطقه در  تعرفه های مختلف گفت:  با توجه به روند افزایشی مشترکین ناحیه قیام دشت و وجود مشکلات گوناگون در این ناحیه، لزوم ایجاد منطقه ای مستقل در این ناحیه از سوی هیئت مدیره شرکت احساس شد؛ بدین ترنیب از ابتدای مهرماه 92 امور برق خاوران در ساختمانی استیجاری شروع به فعالیت کرد.

وی افزود: تا قبل از شروع به کار امور برق خاوران به طور میانگین 570 دقیقه خاموشی به هر یک از مشترکین این ناحیه تحمیل می شد که با پیگیری و تلاش جمعی همکاران امور برق خاوران هم اکنون به وضعیت مطلوبی دست یافته ایم و با اقدامات و تدابیر اندیشیده شده خاموشی ها به شدت کاهش یافته است.

حمیدی عدم وجود ساختمان اداری مناسب، کمبود خودروهای سبک و سنگین و عدم وجود نیروی برق کار را از مهمترین مشکلات این منطقه دانست و خواستار مساعدت مدیر عامل در خصوص رسیدگی به موارد مذکور شد.

تاریخ ثبت : 1397/07/28 15:56