حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>برگزاری کارگاه آموزشی خبرنویسی
عنوان خبر :برگزاری کارگاه آموزشی خبرنویسی
خلاصه خبر :کارگاه آموزشی اصول و فنون خبرنویسی با حضور مدیر، کارشناسان دفتر روابط عمومی و رابطین خبری امور و مناطق تحت پوشش شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در محل حوزه ستادی شرکت برگزار شد.
متن خبر :

کارگاه آموزشی اصول و فنون خبرنویسی با حضور مدیر، کارشناسان دفتر روابط عمومی و رابطین خبری امور و مناطق تحت پوشش شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در محل حوزه ستادی شرکت برگزار شد.

آشنایی با ارزشها، عناصر و سبک های خبری مطالبی بود که در این کارگاه یکروزه توسط رضا اسماعیلی  مدرس مرکز مطالعات و برنامه ریزی رسانه های وزارت ارشاد برای شرکت کنندگان تشریح شد.

علی اف دهری مدیر دفتر روابط عمومی طی سخنانی در افتتاحیه این کارگاه آموزشی گفت: تهیه و ارسال اخبار صحیح، جامع و به هنگام از وقایع، فعالیت ها و دستاوردهای شرکت یکی از مهمترین وظایف رابطین روابط عمومی ها است و برگزاری چنین کارگاه هایی با هدف باز آموزی و ارتقای توان علمی کارشناسان و رابطین روابط عمومی امور و مناطق تحت پوشش شرکت انجام می شود.

وی همکاری در زمینه برنامه های تدوین شده در خصوص مدیریت مصرف را دیگر وظیفه مهم رابطین روابط عمومی ها دانست و خواستار توجه بیش از پیش به این مبحث شد.

 

تاریخ ثبت : 1397/07/21 11:28