حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>مهندس شیوا مشاور وزیر در امور زنان و خانواده در مراسم روز خانواده: نگاه ویژه ای به نهاد خانواده در عالی ترین سطح وزارتخانه وجود دارد
عنوان خبر :مهندس شیوا مشاور وزیر در امور زنان و خانواده در مراسم روز خانواده: نگاه ویژه ای به نهاد خانواده در عالی ترین سطح وزارتخانه وجود دارد
خلاصه خبر :مراسم پاسداشت روز خانواده با حضور مهندس مولود شیوا مشاور وزیر در امور زنان و خانواده و جمعی از همکاران صنعت آب و برق استان تهران به همراه فرزندانشان در سالن همایش های شرکت توزیع نیروی برق استان تهران برگزار شد.
متن خبر :

مراسم پاسداشت روز خانواده با حضور مهندس مولود شیوا مشاور وزیر در امور زنان و خانواده و جمعی از همکاران صنعت آب و برق استان تهران به همراه فرزندانشان در سالن همایش های شرکت توزیع نیروی برق استان تهران برگزار شد.

در این مراسم مهندس شیوا ضمن تبریک روز خانواده به کلیه همکاران شاغل در صنعت آب و برق اظهار داشت: براساس مطالعاتی که توسط پژوهشگران به انجام رسیده است در دنیای معاصر گفت و گو در میان اعضای خانواده ها به حداقل رسیده و این مسئله به عنوان یکی از محورهای چالش برانگیز علوم شناختی و اجتماعی در زمانه کنونی مطرح است؛ بنابراین فقدان گفت و گو در خانواده ها باید از راه های گوناگون حل شود تا خانواده به عنوان مهمترین نهاد اجتماعی جایگاه موثر خود را حفظ نماید.

مشاور وزیر در امور زنان و خانواده با اشاره به نگاه ویژه به نهاد خانواده در عالی ترین سطح وزارتخانه، افزود: دفتر امور زنان ضمن توجه ویژه به تکریم خانواده به عنوان یکی از مهمترین ارکان اجتماع، همواره ارتقای سطح علمی، فرهنگی و دینی بانوان را نیز پیگیری می نماید.

وی ضمن تأکید بر نقش خانواده و به خصوص بانوان در تربیت و پرورش نسل های آتی تصریح کرد: خانواده محلی است که ثبات رفتاری و فرهنگ یک اجتماع در آن شکل می گیرد بنابر این شایسته است که از پتانسیل موجود در نهاد خانواده در راستای ترویج مدیریت مصرف استفاده نماییم.

در ادامه مراسم و پس از سخنان مهندس شیوا، فرزندان 12 تا 18 ساله همکاران برای رقابت های تیراندازی با تفنگ بادی به موسسه فرهنگی- ورزشی برق تهران اعزام شدند و والدینشان به بازدید از موزه برق تهران پرداختند.

همچنین در پایان این مراسم با حضور مشاور وزیر نیرو در امور زنان و خانواده از نفرات برگزیده رقابت های تیراندازی و مسابقه نقاشی ویژه فرزندان همکار با موضوع «عفاف و حجاب» و مسابقه مقاله نویسی ویژه همکاران با موضوع بایسته های حجاب تقدیر به عمل آمد.

یادآوری می شود بازدید از تصفیه خانه کن و نیروگاه طرشت از دیگر برنامه هایی بود که به مناسبت فرارسیدن روز خانواده از سوی کمیته مشاورین امور زنان و خانواده شرکت های صنعت آب و برق استان تهران برای بانوان شاغل در شرکت های مذکور برگزار شد.

تاریخ ثبت : 1397/06/19 15:35