حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>شرکت توزیع نیروی برق استان تهران، برگزیده جشنواره استانی شهید رجایی شد
عنوان خبر :شرکت توزیع نیروی برق استان تهران، برگزیده جشنواره استانی شهید رجایی شد
خلاصه خبر :در بیستمین جشنواره شهید رجایی که در مرکز همایش های استانداری تهران برگزار شد، محمدحسین مقیمی استاندار تهران با اهدای تندیس و لوح سپاس از حاجی رضا تیموری مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران تقدیر به عمل آورد.
متن خبر :
شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در بیستمین جشنواره شهید رجایی استان تهران در سال 1397، به عنوان دستگاه برگزیده انتخاب شد.
در بیستمین جشنواره شهید رجایی که در مرکز همایش های استانداری تهران برگزار شد، محمدحسین مقیمی استاندار تهران با اهدای تندیس و لوح سپاس از حاجی رضا تیموری مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران تقدیر به عمل آورد.
در متن لوح سپاس استاندار خطاب به مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران آمده است:
به پاس همت و تلاش ارزشمند و صادقانه مدیران و کارکنان آن شرکت در راستای تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مفتخر به کسب عنوان «دستگاه برگزیده استانی در گروه شرکت ها، بانک ها و بیمه ها» در بیستمین جشنواره شهید رجایی استان تهران در سال 1397 می گردید.
این موفقیت را به جنابعالی و مجموعه همکاران محترمتان تبریک می گویم و از اقدامات اثربخشی که موجب ارتقاء سطح خدمت رسانی به مردم عزیز استان تهران گردیده است؛ تشکر و قدردانی می نمایم. امید است با استمرار تلاش و تکاپوی ویژه در سال حمایت از کالای ایرانی با عزم ملی و مدیریت جهادی، موجب افزایش کارآمدی دولت تدبیر و امید و رضایت مردم همراه با دمیدن روح امید در کالبد نظام جمهوری اسلامی ایران شوید. موفقیت روزافزونتان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.
تاریخ ثبت : 1397/06/18 10:35