حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>مدیر منطقه برق فیروزکوه در نماز جمعه این شهرستان: سختی تولید را با مصرف بهینه هموار کنیم
عنوان خبر :مدیر منطقه برق فیروزکوه در نماز جمعه این شهرستان: سختی تولید را با مصرف بهینه هموار کنیم
خلاصه خبر : مهندس داداش زاده مدیر منطقه برق فیروزکوه در نمازجمعه پنجم مردادماه این شهرستان به عنوان سخنران پیش از خطبه ها به ایراد سخن پرداخت و ضمن تبریک میلاد امام رضا (ع) و دهه کرامت گفت: امروزه انرژی الکتریکی با زندگی مردم گره خورده و بدون برق زندگی به سختی ادامه خواهد یافت و همه ما به ضرورت وجود این نعمت الهی واقفیم.
متن خبر :

مهندس داداش زاده مدیر منطقه برق فیروزکوه در نمازجمعه پنجم مردادماه این شهرستان به عنوان سخنران پیش از خطبه ها  به ایراد سخن پرداخت و ضمن تبریک میلاد امام رضا (ع) و دهه کرامت گفت: امروزه انرژی الکتریکی با زندگی مردم گره خورده و بدون برق زندگی به سختی ادامه خواهد یافت و همه ما به ضرورت وجود این نعمت الهی واقفیم.

وی ضمن تشریح چرخه تولید، انتقال و توزیع برق افزود: متأسفانه امسال به سبب کاهش نزولات آسمانی و بروز پدیده خشکسالی و کاهش حجم آب پشت سدها و در نتیجه محدودیت تولید برق از نیروگاه های برقابی، با کمبود 5000 مگاواتی تولید برق مواجه هستیم.  

مهندس داداش زاده با تشریح 200 ساعت بحرانی فصل تابستان افزود: مصرف برق در تابستان به علت تغییر الگوی مصرف و استفاده غیراصولی از وسایل سرمایشی به شدت افزایش می یابد و لازم است مردم برای پیشگیری از خاموشیهای احتمالی، مصرف برق خود را مدیریت کنند.

وی افزود: برای نخستین بار در تابستان سال جاری پیک مصرف برق در کشور از 57000 مگاوات عبور کرد؛ لذا جهت گذر از این بحران نیازمند مساعدت و همکاری همه مردم و دستگاه های اجرایی هستیم.

مدیر منطقه برق فیروزکوه با اشاره به مطالبات حدود 2/5 میلیارد تومانی این منطقه از مشترکین، از عموم مردم شهرستان درخواست کرد تا برای استمرار خدمت رسانی شایسته به مردم فیروزکوه با پرداخت به موقع قبوض برق مصرفی به وظیفه شرعی و قانونی خود عمل کنند.

تاریخ ثبت : 1397/05/21 10:18