حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>کسب نشان زرین اعتماد مصرف کننده از سوی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران
عنوان خبر :کسب نشان زرین اعتماد مصرف کننده از سوی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران
خلاصه خبر :شرکت توزیع نیروی برق استان تهران به واسطه انجام موفق پروژه های مرتبط با سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی تندیس« نشان زرین اعتماد مصرف کننده» را از آن خود کرد.
متن خبر :

کسب نشان زرین اعتماد مصرف کننده از سوی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران

پنجمین گردهمایی بزرگ مسئولین دولت و مدیران بنگاه های برتر اقتصاد ایران، به میزبانی دفتر حمایت از مالکیت صنعتی وزارت صنعت، معدن و تجارت، با نام «کنگره سراسری برند ملی، اقتدار ملی» در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد.

در این گردهمایی که مقامات و مدیران ارشد بخشهای خصوصی و دولتی، کارآفرینان و اصحاب رسانه حضور داشتند ضمن تقدیر از ۱۱۰ برند ملی کشور در بخش‌های مختلف، چگونگی ایجاد فرصت‌های مشترک با برندهای بین‌المللی و همچنین شناسایی مزیت‌ها و توانمندی‌های اقتصادی بنگاه‌های ایرانی مورد بررسی قرار گرفت.

در مراسم اختتامیه این گردهمایی که با حضور علی ربیعی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی برگزار شد،  از برندهای شایسته ملی که شرایط موردنظر کمیته علمی و ارزیابی مراسم را احراز نمودند در قالب اعطای جوایز در سه محور و با عناوین نشان عالی برند ارزش‌آفرین ملی، نشان لیاقت مدیریت و کارآفرینی و نشان زرین اعتماد مصرف‌کننده قدردانی به عمل آمد و شرکت توزیع نیروی برق استان تهران به واسطه انجام موفق پروژه های مرتبط با سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی تندیس« نشان زرین اعتماد مصرف کننده» را از آن خود کرد.

یادآوری می شود در دوره چهارم انقلاب صنعتی که از آن به عصر برند تعبیر می‌شود، بخش عمده‌ای از درآمد سرانه و تولید ناخالص ملی کشورهای توسعه‌یافته را حقوق ناشی از مالکیت فکری و معنوی برندهای آن ممالک تشکیل می‌دهند و برگزاری چنین گردهمایی‌هایی در راستای تقویت برندهای داخلی و صاحب سبک کشور و ارتقاء نظام مالی مؤثر است.

تاریخ ثبت : 1397/04/12 10:42