حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>با خرید 20دستگاه خودرو ناوگان خدمت رسانی شرکت توزیع برق استان تهران توسعه یافت
عنوان خبر :با خرید 20دستگاه خودرو ناوگان خدمت رسانی شرکت توزیع برق استان تهران توسعه یافت
خلاصه خبر :در راستای توسعه ناوگان خدمت رسانی تعداد 20 دستگاه خودروی عملیاتی که به تجهیزات لازم مجهز شده بودند، به مناطق تحت پوشش شرکت تحویل داده شد.
متن خبر :

مهندس بهنام بیات معاون بهره برداری شرکت، در این باره گفت: با توجه به فرسودگی ناوگان خودرویی شرکت، خوشبختانه پس از پیگیری های فراوان و اخذ مجوز لازم از شرکت مادر تخصصی توانیر و تامین نقدینگی توسط هیت مدیره، تعداد 20 دستگاه وانت پادرا که جزو خودروهای سبک محسوب می شوند برای جایگزینی با خودروهای عملیاتی خصوصا خودروهای حوادث فشار ضعیف در نظر گرفته شد که با توجه به مشکلات زیادی در خصوص تجهیز آنها سرانجام توانستیم قبل از شروع پیک بار آنها را در تاریخ 22/03/97 بین کلیه مناطق توزیع نماییم.

معاون بهره برداری شرکت افزود: در راستای تقویت سیستم بحران و پدافند غیرعامل تعداد 5 دستگاه دیزل 125 کیلوولت آمپر نیز خریداری شد.

وی دراین باره گفت: در نیمه دوم سال 96، پس از اخذ اعتبارات لازم از شرکت مادر تخصصی توانیر و به منظور تقویت سیستم های بحران و پدافند غیرعامل، شرح خدمات برگزاری مناقصه عمومی برای خرید 5 دستگاه دیزل ژنراتور 125 کیلوولت آمپری تهیه و فرایند مناقصه با اعتبار بالغ بر 6 میلیارد ریال انجام شد که خوشبختانه با یاری خداوند متعال این پنج دستگاه در تاریخ 20/03/97 تحویل انباری مرکزی شد تا پس از تست نهایی در انبارهای بحران شرکت در محدوده های شمال شرق، غرب، جنوب شرق، جنوب غرب و مرکز استان تهران دپو شوند.

این دیزل ژنراتورها به قدرت 125 کیلوولت آمپر دارای 2 عدد خروجی سه فاز 190 آمپری و 2 عدد خروجی تکفاز فشار ضعیف هستند و به جز موتور که ساخت کشور آلمان می باشد تمامی قطعات دیگر ایرانی و توسط متخصصان داخلی طراحی و ساخته شده است.

ژنراتورهای یاد شده در مواقع بحران و ضروری از محدوده های تعبیه شده به عنوان انبارهای بحران در حداقل زمان به مکان مورد نیاز و بحران زده ارسال می شود تا نسبت به تامین برق آن محدوده ها اقدام کنند.

تاریخ ثبت : 1397/03/22 15:41