حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>بازدید مهندس تیموری از نواحی سیل زده در منطقه لواسانات و رودبارقصران
عنوان خبر :بازدید مهندس تیموری از نواحی سیل زده در منطقه لواسانات و رودبارقصران
خلاصه خبر :مهندس تیموری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در بازدید میدانی از محل وقوع سیلاب در ناحیه رودک فشم در گفت وگو با خبرنگاران حاضر در منطقه اظهار داشت: بعدازظهر روز دوم خردادماه بارندگی شدید در ارتفاعات توک مزرعه و اصطلک، موجب به‌جریان افتادن سیل در لواسانات و همچنین در ارتفاعات منطقه فشم موجب ریزش قسمتی از کوه، طغیان رودخانه جاجرود و مسدود شدن جاده در محدوده رودک شد.
متن خبر :

مهندس تیموری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در بازدید میدانی از محل وقوع سیلاب در ناحیه رودک فشم در گفت وگو با خبرنگاران حاضر در منطقه اظهار داشت: بعدازظهر روز دوم خردادماه  بارندگی شدید در ارتفاعات توک مزرعه و اصطلک، موجب به‌جریان افتادن سیل در لواسانات و همچنین در ارتفاعات منطقه فشم موجب ریزش قسمتی از کوه، طغیان رودخانه جاجرود و مسدود شدن جاده در محدوده رودک شد.

مهندس تیموری افزود: در لحظات اولیه بروز سیلاب در منطقه، بخشی از تأسیسات توزیع برق تخریب  و به‌موجب آن برق بیش از 500 مشترک قطع شد.

وی با اشاره به واکنش سریع اکیپ های عملیاتی جهت ترمیم خطوط ادامه  داد: خوشبختانه تا ساعت 3:30 بامداد روز بعد با تلاش همکاران منطقه برق لواسانات و معاونت بهره برداری شرکت، شبکه برق با کابل‌هایخودنگهدار و به صورت موقت به حالت عادی بازگشت و کل منطقه برقدار شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهرانتصریح کرد: بر اساس برآورد کارشناسان  شرکت توزیع نیروی برق استان تهران وقوع سیلاب در لواسانات در حدود ۵۰۰ میلیون تومان به شبکه فشار متوسط برق خسارت وارد کرده است.

تاریخ ثبت : 1397/03/05 10:32