حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>در شرکت توزیع نیروی برق استان تهران انجام شد:اهدای لوگوی HSE به اعضای کمیته عالی ایمنی
عنوان خبر :در شرکت توزیع نیروی برق استان تهران انجام شد:اهدای لوگوی HSE به اعضای کمیته عالی ایمنی
خلاصه خبر :اولین نشست کمیته عالی ایمنی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران با حضور مهندس تیموری مدیر عامل شرکت و اعضای این کمیته کمیته برگزار شد.
متن خبر :

مهندس عزیز گل محمدی مدیر دفتر ایمنی و مدیریت بحران شرکت در خصوص مباحث مطرح شده در این نشست گفت: با توجه به تبدیل ساختار و عنوان دفاتر ایمنی در شرکت های برق منطقه ای و توزیع نیروی برق از ایمنی به HSEبراساس نظام نامه ابلاغ شده در این مورد، دفتر ایمنی شرکت مبادرت به بررسی کارشناس و طراحی یک لوگوی انحصاری تحت عنوان لوگوی HSEشرکت اقدام گردد و پس از دریافت نظرات افراد صاحب نظر لوگوی نهایی طراحی و تمام مجریان امر مدیریت ایمنی به استفاده از آن توصیه گردیدند.

وی افزود: در همین راستا این لوگو، پس از تایید مدیریت عامل در اولین جلسه کمیته عالی ایمنی به تمام اعضای اصلی کمیته اهدا شد.

گل محمدی ادامه داد: اولین نشست کمیته عالی در سال 97، با 15 دستور تشکیل و پس از بحث و بررسی و تبادل نظر تصمیمات مهمی در ارتباط با ایمنی پیمانکاران طراحی نرم افزار ایمنی، ارزیابی شد، برگزاری گردهمایی های ایمنی، آموزش ایمنی در سطوح مختلف، خرید تجهیزات حفاظت فردی و ضمانت اجرایی اهداف ایمنی ابلاغ شده به مناطق تصمیماتی گرفته شد.

همچنین با عنایت مدیریت عامل شرکت مبالغ مالی قابل توجهی برای اجرای مصوبات ایمنی در سال جدید اختصاص یافت.

تاریخ ثبت : 1397/01/20 10:55