حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>پیام نوروزی مدیر عامل شرکت توزیع برق استان تهران
عنوان خبر :پیام نوروزی مدیر عامل شرکت توزیع برق استان تهران
خلاصه خبر :وَ مِنْ آياتِهِ يُريکُمُ الْبَرْقَ خَوْفاً وَ طَمَعاً وَ يُنَزِّلُ مِنَ السَّماءِ ماءً فَيُحْيي‏ بِهِ الْأَرْضَ بَعْدَ مَوْتِها إِنَّ في‏ ذلِکَ لَآياتٍ لِقَوْمٍ يَعْقِلُونَ(آیه 24 سوره روم) و یکی از آیات او آن است که ( رعد و برق ) را به شما می نمایاند که هم شما را ( از صاعقه عذاب ) می ترساند و هم ( به باران رحمت خود ) امیدوار می گرداند و نیز از آسمان باران می فرستد تا زمین را پس از مرگش باز زنده گرداند؛ در این امر نیز ادله ای ( از قدرت ایزد ) برای اهل خرد آشکار است.
متن خبر :

دوباره بهار، فصل شکوفایی، فصل خیزش و رویش، فصل تحول و تدبر از راه می رسد. وقتی بهار می‌آید جوانه امید رخ می نمایاند و نشانه های بی شمار قدرت لایزال هستی در زمین و زمان جلوه گری می کند. بی تردید تقارن نوروز با آغاز فصل تحول در طبیعت، شکوه و بزرگی آن را دوصد چندان کرده است. نوروز زمان زایش دوباره و سرآغازی تازه است؛ زمان زدودن زنگارها از آیینه دلها و پالایش روح است. پيام معنوي نوروز تاكيد بر مهربانی و پاسداشت اخلاق است و از اين روست كه ديد و بازديد، دوستي و محبت را در درون خود جاي داده است؛ اخلاق همچون گیاهی سبز همواره نیازمند توجه و مراقبت است تا پژمرده و تباه نشود. بی تردید توجه به اخلاق حرفه ای در زمانه کنونی یکی از مهمترین مباحث اجتماعی را به خود اختصاص داده است. اخلاق حرفه ای یعنی اینکه به محیط سازمانی خود تعلق خاطر داشته باشیم و در راستای حفظ و صیانت از منافع آن گام برداریم؛ اخلاق حرفه ای یعنی اینکه هر فرد در سازمان بر اساس حب و بغض های شخصی با همکاران و ارباب رجوع برخورد ننماید و همواره به عنوان عضوی از سازمان در برخورد با شهروندان به حقوق آنها احترام بگذارد؛ اخلاق حرفه ای یعنی اینکه از امکاناتی که سازمان در اختیارمان قرارمی دهد به درستی استفاده نماییم و ...؛ بنابراین شایسته است که فرصت را مغتنم شمرده و با یکدیگر عهد بندیم که در سال جدید همچون گذشته با توجه بیش از پیش به اخلاقیات در راستای ارتقای فردی و  توسعه سازمانی اهتمام ورزیم.

 

در پایان بهار این تحفه و تحول الهی و نوروز، این یادگار دیرینه نیاکان پاک طینتمان را به همه مردم ایران به ویژه همکاران پرتلاشم در «شرکت توزیع نیروی برق استان تهران» تبریک می‌گویم. امیدوارم همواره در پناه توجهات یکتای مهربان پیروز و سربلند باشید.

تاریخ ثبت : 1396/12/27 10:12