حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>دبیر کمیته ورزش شرکت:هزینه کردن در ورزش کارکنان نوعی سرمایه گذاری است
عنوان خبر :دبیر کمیته ورزش شرکت:هزینه کردن در ورزش کارکنان نوعی سرمایه گذاری است
خلاصه خبر :گسترش ورزش همگانی با توجه به اینکه نیاز به مهارت، امکانات و منابع زیادی ندارد ولی در افزایش شور و نشاط موثر بوده بسیار مورد توجه کمیته ورزش شرکت است.
متن خبر :

مهندس علی اف دهری مدیر دفتر روابط عمومی و دبیر کمیته ورزش شرکت با تاکید بر ایجاد و تقویت روحیه ورزشی کارکنان تصریح کرد: همکاران در کمیته ورزش تمام توان خود را در توسعه ورزش به کار گرفته اند.

عمده ترین ثمره ورزش دست یابی به سلامت جسمانی و روانی است، باعث افزایش اعتماد به نفس، ایجاد آرامش، تقویت احساسات، کاهش اضطراب و ... می شود و بر افزایش سرعت و دقت کارکنان در انجام کارها موثر بوده و در نهایت باعث افزایش بهره وری سازمان می شود.

وی افزود: در چهارمین دوره مسابقات ورزشی صنعت آب و برق که به مناسبت دهه فجر برگزار شد، تیم های مختلف از همکاران شرکت شامل 2 تیم "الف"و "ب"فوتسال، تیم خواهران و برادران در رشته های شنا، تنیس روی میز، تیراندازی و تفنگ بادی، شطرنج، کوهنوردی، طناب کشی، آمادگی جسمانی، ناین دارت، والیبال برگزار شد.

در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات ورزشی، به نفرات برگزیده شرکت در رشته های مقام سومی تیمی والیبال برادران، مقام اول و دوم طناب کشی برادران ،مقام دوم شطرنج برادران و مقام دوم آمادگی جسمانی برادران و مقاوم دوم آمادگی جسمانی خواهران، لوح تقدیر و جوایزی اهدا شد.

تاریخ ثبت : 1396/11/30 10:10