حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>توسط معاونت جنوب استان انجام شد: آیین افتتاح پروژه های شبکه های توزیع برق شهرستان ری
عنوان خبر :توسط معاونت جنوب استان انجام شد: آیین افتتاح پروژه های شبکه های توزیع برق شهرستان ری
خلاصه خبر :همزمان با ایام ا... دهه مبارک فجر و فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی شکوهمند ملت ایران، به همت معاونت جنوب استان آیین افتتاح پروژه های شبکه های توزیع برق شهرستان ری شامل 20 پروژه با اعتباری بالغ بر پنج و نیم میلیارد تومان با حضور دکتر جمالی فرماندار شهرستان ری، معاونین شرکت توزیع نیروی برق استان تهران و جمعی از مدیران ارشد این شرکت افتتاح شد.
متن خبر :

همزمان با ایام ا... دهه مبارک فجر و فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، به همت منطقه برق ری طرح جهادی رفع خاموشی روشنایی معابر محلات این شهرستان با حضور دکتر جمالی فرماندار شهرستان ری، معاونین شرکت توزیع نیروی برق استان تهران و جمعی از مدیران ارشد این شرکت افتتاح شد.

در آیین افتتاحیه این طرح جهادی که در مجتمع فدک برگزار گردید، مهندس رحیمی معاون مدیر عامل در جنوب استان تهران و فرمانده پایگاه مرکزی بسیج شرکت ضمن گرامیداشت ایام ا... دهه فجر با ارائه گزارشی از عملکرد پنج ساله مناطق برق جنوب استان تهران گفت: با توجه به رشد 10 درصدی مشترکین مناطق جنوب استان تهران، خوشبختانه تلفات شبکه برق در سطح شهرستان ری از 19 درصد به 9 درصد کاهش یافته است.

مهندس رحیمی با اشاره به تخصیص هزینه ای بالغ بر پنج و نیم میلیارد  تومان از سوی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران برای اجرای پروژه های مورد نظر در سطح شهرستان ری افزود: متاسفانه طی پنج سال گذشته هیچ بودجه ای جهت طرح های تملک دارایی به مناطق برق شهرستان ری تخصیص نیافته است و ما خواستار مساعدت فرماندار در این خصوص هستیم.

در ادامه برنامه مهندس ورپشتی معاونت برنامه ریزی و بودجه شرکت توزیع نیروی برق استان تهران ضمن تقدیر از مدیران و کارکنان خدوم و متعهد مناطق برق شهرستان ری گفت: با توجه به جهان بینی و مکتب اسلامی مان کار و تلاش باید با نیت جلب رضایت معبود و تقرب الهی انجام گیرد و در این راه هیچ گونه نگرانی از نتایج کار و انتظار پاداشی از سوی مخلوق نداشته باشیم.

مهندس ورپشتی افزود: سیاست کلی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران بر این مهم استوار است که در ابتدا باید زیرساخت­های لازم جهت تامین برق را فراهم سازیم؛ بدین منظور از ابتدای سال جاری تاکنون شاهد افتتاح چهار پست فوق توزیع بوده ایم و تا پایان سال جاری دو پست 230 کیلوولت و دو پست 63 کیلوولت نیز به مدار افزوده خواهند گردید.

معاون برنامه ریزی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران تصریح کرد: خوشبختانه با توجه به اقدامات پیشگیرانه ای که همکارانم در معاونت بهره برداری در راستای اصلاح و بهینه سازی شبکه 20 کیلوولت در دستور کار خود قرار داده اند تاکنون بالغ بر 650 فیدر در سطح مناطق شرکت توزیع نیروی برق استان تهران مورد بازبینی قرار گرفته است و نتایج این تلاش های برنامه ریزی شده در بارش برف اخیر به خوبی نمایان گشت و ما کمترین میزان خاموشی در شهرستان های استان تهران را شاهد بودیم.

در ادامه این مراسم دکتر جمالی فرماندار ویژه شهرستان ری طی سخنانی اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی تمامی معادلات مستکبران و ابرقدرتها را در هم ریخت و دیر زمانی است که با انواع دسیسه ها و تحرکات مسموم سعی در تضعیف نظام جمهوی اسلامی ایران را دارند.

وی افزود: تنها راه خنثی نمودن نقشه های دشمنان انقلاب استمرار حضور مردم در صحنه است و این مهم جز با جلب رضایت و حمایت مردم از طریق خدمت صادقانه به آنها ممکن نیست.

دکتر جمالی تصریح کرد: بی تردید خدمت دلسوزانه و همه جانبه کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در جهت جلب رضایت ارباب رجوع گامی مهم در راستای جلب رضایت مردم و صیانت از حضور آنان در همراهی با انقلاب خواهد بود.

یادآوری می شود در پایان آیین افتتاحیه پروژه های شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در سطح شهرستان ری، از مدیران، کارکنان و پیمانکارانی که در اجرای پروژه های مذکور مشارکت داشتند، با اعطای هدایایی قدردانی به عمل آمد.

تاریخ ثبت : 1396/11/17 13:37