حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>معاون نظارت بر توزیع توانیر:اولویت بندی هزینه ها از اصلی ترین فعالیت های توسعه ای در شرکت های توزیع است
عنوان خبر :معاون نظارت بر توزیع توانیر:اولویت بندی هزینه ها از اصلی ترین فعالیت های توسعه ای در شرکت های توزیع است
خلاصه خبر :دکترحقی فام معاون نظارت بر توزیع شرکت توانیر در بازدید میدانی از عملیات تامین برق در مسکن مهر پردیس از نزدیک در جریان پیشرفت کارها قرار گرفت.
متن خبر :

دکتر حقی فام به همراه مهندس تیموری مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران و  تعدادی از مدیران شرکت توانیر و معاونین شرکت توزیع برق استان تهران مسایل و مشکلات موجود در پروژه مسکن مهر شهرستان پردیس را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

حقی فام در حاشیه این بازدید تاکید کرد: برای کنترل هزینه ها می بایست نسبت به شناسنامه دار کردن و اولویت بندی هزینه ها فعالیت های شرکت های توزیع توجه بیشتر شود ، با این کار می توان اطمینان حاصل نمود که نقدینگی محدودی که در اختیار می باشد به نحو مناسب در جای مناسب هزینه شده است.

در ادامه مهندس تیموری مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران نیز ضمن بیان برخی محدودیت های موجود در سطح شرکت و به خصوص در منطقه برق پردیس مانند کمبود نیروی انسانی و تجهیزات مورد نیاز گفت: با توجه به رشد فزاینده جمعیتی این مناطق باید توجه ویژه ای برای برطرف کردن این نیازها در راستای خدمت رسانی بهتر انجام شود.

لازم به ذکر است مسکن مهر در شهرستان پردیس با نزدیک بر80 هزار  واحد مسکونی از جمله بزرگترین پروژه های مسکن مهر کشور  است.

تاریخ ثبت : 1396/11/15 09:57