حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>معاون بهره برداری شرکت توزیع برق استان تهران در گفت و گو با ایرنا؛ خاموشی های استان تهران تا دو ساعت آینده برطرف می شود
عنوان خبر :معاون بهره برداری شرکت توزیع برق استان تهران در گفت و گو با ایرنا؛ خاموشی های استان تهران تا دو ساعت آینده برطرف می شود
خلاصه خبر :معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان تهران از قطع برق حدود 2 هزار و 500 مشترک برق ناشی از بارش شدید برف در شهرستان های استان تهران (به جز تهران بزرگ) خبر داد و گفت: این خاموشی ها تا دو ساعت آینده بر طرف می شود.
متن خبر :

«بهنام بیات» روز یکشنبه هشتم بهمن ماه در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا، با بیان اینکه وضعیت برقرسانی در سایر شهرستان های استان تهران، در شرایط عادی است، افزود: بخشی از حسن آباد کهریزک و بخش کوچکی از شهرستان شهریار دچار خاموشی شده است که در اسرع وقت مرتفع خواهد شد.
وی ادامه داد: با توجه به اطلاع رسانی به موقع سازمان هواشناسی در خصوص بارش برف در سطح شهرستان های استان تهران، شرکت توزیع برق استان تهران بلافاصله نسبت به آماده باش و حضور گروه های های خود اقدام کرد.
به گفته وی، 138 گروه عملیاتی از دیشب تا بعدازظهر امروز در شهرستان های استان تهران مشغول به کار هستند.
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان تهران از مردم درخواست کرد که مشکلاتی مانند شکستگی و معیوب شدن پایه و کابل های برق را به سامانه 121 اطلاع دهند و همچنین از ترددهای غیرضرورتی خودداری کنند تا مسیرها برای خدمات رسانی شرکت های خدمات رسان باز باشد.
وی در مورد از مدار خارج شدن برخی از چاه های استان تهران نیز گفت: تعدادی از چاه های تامین کننده آب شرب شهرستان های استان تهران از صبح خاموش بودند اما تا قبل از ظهر روشن شدند و اکنون در شهرستان های استان تهران چاه آب خاموش نداریم.

تاریخ ثبت : 1396/11/09 10:59