حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>> مدیرعامل شرکت توزیع برق استان تهران :مشترکان برق با مصرف صحیح نقش نیروگاه مجازی را ایفا کردند
عنوان خبر : مدیرعامل شرکت توزیع برق استان تهران :مشترکان برق با مصرف صحیح نقش نیروگاه مجازی را ایفا کردند
خلاصه خبر : مدیرعامل شرکت توزیع برق استان تهران، گفت: همراهي مردم، ادارات و صاحبان صنايع تاثیر بسيار مثبتی بر روي پيك سايي تابستان امسال داشت به نحوی که مصرف كنندگان با رعايت نكات مربوط به مديريت مصرف، نقش نیروگاه مجازی را ایفا نمودند.
متن خبر :
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان تهران، گفت: همراهي مردم، ادارات و صاحبان صنايع تاثیر بسيار مثبتی بر روي پيك سايي تابستان امسال داشت به نحوی که مصرف كنندگان با رعايت نكات مربوط به مديريت مصرف، نقش نیروگاه مجازی را ایفا نمودند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، حاجی‌رضا تیموری، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان تهران با حضور در میان رسانه‌های حاضر در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات، گفت: در سال 96 با سياست گذاري‌هاي انجام شده از سوی وزارت نيرو و شركت توانير، اهداف تعیین شده در شركت توزيع برق استان تهران در خصوص مدیریت مصرف محقق شد و این شرکت توانست با تعامل صحیح با ادارات، صاحبان صنايع، كشاورزي و مشتركان خانگي پيك سايي مناسبی را اعمال کند.
وي افزود: مديريت مصرف در جهان معمولا در سمت عرضه است و توليدكنندگان لوازم برق ملزم به ساخت لوازم كم مصرف هستند اما اين موضوع به دلايل متعدد در كشور ما نمي‌تواند اجرايي شود و به ناچار مديريت مصرف به سمت تقاضا مي‌رود.
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان تهران گفت: با صرفه‌جويي ناچیز در مصرف برق سالانه پيك سايي مناسب اتفاق مي‌افتد كه اگر این مهم انجام نمي‌شد ناچار به اعمال خاموشي مي‌شديم .
تیموری خاطرنشان کرد: همراهي مردم، ادارات و صاحبان صنايع تاثیر بسياري بر روي پيك سايي تابستان امسال داشت و در واقع مصرف كنندگان با رعايت نكات مربوط به مديريت مصرف، نقش نیروگاه مجازی را ایفا نمودند.
وی گفت: تمام تلاش شرکت‌های خدمت رسان همچون توزیع برق ارایه برق مطمئن و پایدار به مشترکان است و رسانه‌ها بازوهای مهم بخش فنی در ارایه اطلاعات و عملکرد شرکت به مردم و مشترکان هستند.
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان تهران برپایی نمایشگاه‌ها را فضایی مطلوب برای ایجاد ارتباط دو سویه بین رسانه و شرکت‌های خدمات‌رسان عنوان کرد و گفت: یکی از وظایف مهم مدیران اطلاع‌رسانی صحیح در خصوص فعالیت‌های انجام گرفته است.
تیموری با تاکید بر اینکه هوشمندسازي شبكه برق مدت زمان رفع مشكلات تجهيزات شبكه و خاموشی را کاهش می‌دهد، عنوان کرد: اتوماسيون شبكه سرعت عمل را در رفع مشکلات شبکه بالا برده و باعث کاهش هزينه‌ها و خطايابي دقيق‌تر می‌شود که به تبع آن مدت زمان خاموشي نیز کاهش می‌یابد. همچنین بهره‌گیری از انرژي خورشيدي و حمایت دولت از ‌سرمایه‌گذاران در زمينه ايجاد پنل‌هاي خورشيدي می‌تواند هزینه تولید انرژی خورشیدی را کاهش دهد.
وی با بیان اینکه انرژی خورشید در مباحث مدیریت پدافند غیرعامل نقش اساسی دارد، خاطرنشان کرد: کشور ما از مناطق بسیار مستعد برای بهره‌گیری از این انرژی است که می‌توان از آن استفاده به سزایی کرد.

 

تاریخ ثبت : 1396/08/08 11:55