حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>به همت پایگاه مرکزی بسیج شرکت:مراسم تجلیل از خادمین صنعت برق در شهرستان ری برگزار شد
عنوان خبر :به همت پایگاه مرکزی بسیج شرکت:مراسم تجلیل از خادمین صنعت برق در شهرستان ری برگزار شد
خلاصه خبر :همزمان با هفته دفاع مقدس ،مراسم تجلیل از خادمین صنعت برق شهرستان های جنوب استان تهران و خانواده های شهدای مدافع حرم به همت پایگاه مرکزی بسیج در سالن فدک شهرستان ری برگزار شد.
متن خبر :

حجت الاسلام والمسلمین شاهچراغی امام جمعه شهرستان ری در این مراسم اظهار داشت: از سنت های حسنه که هم دلیل قرآنی، هم دلیل روایی و هم دلیل عقلی دارد ،تقدیر از خدمتگزاران است تا بتوانند با توان و قدرت بیشتری کار کنند و مشوقی برای دیگران باشند. در دین اسلام نیزبه مقوله تشویق و قدردانی به کسانی که زکات می پردازند و جهاد می کنند توصیه شده است.

وی افزود: کسانی که با کار خوب باعث بقای نظام و اسلام می شوند باید مورد تشویق قرار گیرند .

مهندس تمهیدی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری ری از دیگر سخنرانان این مراسم بود که گفت: همکاران صنعت برق در شهرستان ری وسایر نقاط استان به صورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی هستند که شایسته تقدیر است.

وی افزود: اعلام رضایتمندی از سوی مردم نشانه این است که متخصصان صنعت برق،تمام توان و قوای خود را در فعالیت های خود به کار گرفته اند و این رضایت خلق ، رضایت خداوند را به دنبال دارد.

مهندس معماران معاون خدمات مشترکین و فروش شرکت نیز در جمع خادمین صنعت برق گفت: تعلق سازمانی و همدلی در همکاران استان تهران به نحو چشمگیری وجود دارد. پایداری شبکه ،سرعت در خدمت رسانی نتیجه همدلی و هم افزایی مدیران و همکاران در توزیع برق استان تهران است.

وی ادامه داد:پیمانکاران و پرسنل آنها نیز دوشادوش همکاران شرکت خدمت رسانی می کنند و امیدوارم همه خادمین صنعت برق در کار و زندگی خود موفق باشند.

مهندس هاشم صحراپور فرمانده بسیج شرکت توانیر نیز گفت: پایگاه های بسیج در شرکت های مختلف صنعت برق افتخارات ارزنده ای کسب کرده اند و نیروهای بسیجی صنعت برق به صورت خودجوش در پیشبرد اهداف این صنعت فعالیت داشته اند.

وی افزود: همه بسیجیان صنعت برق با روحیه بسیجی در خدمت مقامات ارشد شرکت ها بوده اند که این مهم در تابستان اسمال در راستای فرهنگ سازی مدیریت مصرف برق از سوی همکاران بسیجی به چشم می خورد و امیدواریم که هرچه در توان داریم در خدمت رسانی به مردم به کار گیریم.

مهندس رحیمی فرمانده پایگاه مرکزی بسیج شرکت و معاون مدیر عامل در جنوب استان تهران درگزارشی اعلام کرد:همکاران شرکت بدون چشمداشت مالی به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی هستندو در این راستا طرح های جهادی متعدی برای جلو گیری از سرقت شبکه برق،کاهش تلفات و احداث روشنایی معابر انجام شده است.

وی از حضور گسترده همکاران در مراسم های مذهبی و دینی یاد کرد و گفت در روز اربعین با برپایی ایستگاه صلواتی پذیرایی بیش از 7 هزار نفر از عزاداران حسینی بودند.

در پایان مراسم ازتعدادی از  همکاران مناطق کهریزک، ری ،خاوران  و خانوادهای شهدای مدافع حرم با اهدای لوح و هدایایی قدردانی شد.

تاریخ ثبت : 1396/06/29 08:46