حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>مدیر عامل شرکت در جمع همکاران ستادی:روزنه های موجود باید تبدیل به پنجره ای رو به افق روشن شود
عنوان خبر :مدیر عامل شرکت در جمع همکاران ستادی:روزنه های موجود باید تبدیل به پنجره ای رو به افق روشن شود
خلاصه خبر :درنشست صمیمانه مدیرعامل شرکت با همکاران حوزه ستادی راهکارهای افزایش تعامل ،همدلی و تعلق سازمانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
متن خبر :

مهندس تیموری مدیرعامل شرکت در این نشست گفت: موفقیت در سطوح بالای مدیریتی به دست نمی آید مگراینکه همکاران زیرمجموعه تلاش های لازم را انجام دهند.

وی افزود:تمامی فعالیت ها باید بر اساس بخشنامه ها و دستورالعمل های ابلاغی انجام شوند و می بایست با اجرای صحیح قوانین به اهداف از پیش تعیین شده شرگت دست یافت که در این راستا ایجاد انگیزه در پرسنل برای به دست آوردن موفقیت ها از اهداف اساسی است.

نیروهای سازمانی جزو منابع ارزشمند سازمان هستند و باید تلاش خود را به کار گیریم تا روزنه های موجود را به پنجره ای به سوی افق روشن تبدیل کنیم.

مدیرعامل شرکت افزود: ما یک شرکت خدمات رسان به مردم هستیم و همکاران زمانی می توانند در خدمت رسانی به مردم با اکرام برخورد کنند که خود مورد اکرام قرار گیرند.

وی به همکاران توصیه کرد:در هر جایگاه و مقام تقوا را پیشه کار خود قرار دهند و در انجام امور محول ،خداوند متعال را ناظر بر اعمال خود بدانند که پاداش دهنده نهایی خداست و هیچ کار نیکی از نظر خداوند متعال بی اجر نمی ماند.

تاریخ ثبت : 1396/06/28 14:13