حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>مدیر عامل شرکت توانیر:همدلی و همراهی مدیران و کارکنان صنعت برق در گذر از پیک تابستان ستودنی است
عنوان خبر :مدیر عامل شرکت توانیر:همدلی و همراهی مدیران و کارکنان صنعت برق در گذر از پیک تابستان ستودنی است
خلاصه خبر :هیچ فعالیتی در سطح کشور به موفقیت نخواهد رسید مگر اینکه بخش های مختلف درگیر، تفکرات و ایده های یکسانی داشته باشند. مهندس آرش کردی مدیر عامل شرکت توانیر در مراسم تودیع مهندس سیدعلی بربند مدیر عامل پیشین شرکت توزیع نیروی برق استان تهران و معارفه مهندس حاجی رضا تیموری به عنوان مدیر جدید این شرکت گفت: در انجام هر خدمتی لایه های مختلف در کشور فعالیت می کنند و در تجدید ساختار صنعت برق نیز این وجوه مختلف به خوبی مشهود است، لایه ای مسئولیت تصمیم سازی و قانون گذاری را بر عهده دارند که به عنوان پشتیبان فعالیت می کنند، لایه بعدی دولت و سازمان ها هستند که مجری یا تدوین کننده قوانین و دستورالعمل ها هستند و بخش بعدی مجریان صنعت برق و در نهایت مشترکین هستند. تجدید ساختار در صنعت برق بدون هم اندیشی با لایه های یاد شده ثمری نخواهد داشت و باید این دیدگاه ها از لحاظ مدل ذهنی به هم نزدیک باشند.
متن خبر :

مهندس کردی افزود: هم فکری، هم افزایی و همدلی مدیران و کارکنان صنعت برق را می توان در عبور از پیک تابستان 96 به خوبی مشاهده کرد. به طور قطع اگر پی گیر، درک صحیح و تلاش همکاران صنعت برق در اولویت بندی ها وجود نداشت، نمی توانستیم به خوبی پیک تابستان بگذرانیم.

همچنین در بحث مدیریت مصرف نیز بیش از 4 هزار مگاوات صرفه جویی انرژی ثبت شده که این مهمه نیز مرهون تلاش های همکاران است.

مدیر عامل شرکت توانیر ضمن قدردانی از زحمات مهندس بربند، گفت: وی بیش از 30 سال خدمتگزار مردم و صنعت برق بوده و علاوه بر اینکه مدیر مولفی بوده و الفت و همدلی را در بین همکاران ایجاد می کرده در ارایه خدمات به مردم نیز، ایده های نو و پیشبرد داشته است.

وی ادامه داد: صنعت برق صنعت استانداردی است که همه همکاران صنعت برق با صداقت آنچه که در چنته دارند به مصه ظهور می رسانند.

کردی با اشاره به 19 سال سابقه مدیریت مهندس تیموری در دو استان لرستان و همدان گفت: دوران مدیریت وی، دوران قابل قضاوتی است و شاخص هایی را تحویل گرفته و با افزایش و بهبود شاخص ها و راندمان آن را به صنعت برق ارایه کرده است.

وی در پایان سخنان خود از مهندس شاکری سرپرست شرکت توزیع برق استان تهران در گذر از پیک تابستان و با توجه به حساسیت های موجود در مناطق تحت پوشش استان تهران به لحاظ صنعتی بودن، وجود مسکن مهر و ...  قدردانی کرد.

تاریخ ثبت : 1396/06/25 09:10