حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>مهندس شاکری در نشست مشترک شرکت توزیع برق استان تهران و شهرداری تهران:تعامل دو ارگان زیرساختی برق و شهرداری در جهت توسعه مبلمان شهری ضروری است
عنوان خبر :مهندس شاکری در نشست مشترک شرکت توزیع برق استان تهران و شهرداری تهران:تعامل دو ارگان زیرساختی برق و شهرداری در جهت توسعه مبلمان شهری ضروری است
خلاصه خبر :نمایندگان شهرداری های مناطق 22 گانه تهران با حضور در شرکت توزیع برق استان تهران در جهت ایجاد تعامل در زمینه مبلمان شهری و نصب تجهیزات برقی در سطح شهر به بحث و بررسی پرداختند.
متن خبر :

مهندس شاکری سرپرست شرکت در سخنانی گفت: دو ارگان که در سطح شهرها فعالیت های زیرساختی دارند ضروری است که بیشتر با یکدیگر تعامل داشته باشند که در نهایت منجر به رضایتمندی مردم و مشترکین می شود.

وی درخصوص توجه به مبلمان شهری، اعلام آمادگی کرد و گفت: رعایت اصول مبلمان شهری به همیاری و همکاری شهرداری و مجموعه برق بستگی دارد.

سرپرست شرکت ادامه داد: در بحث ارایه مجوز برای ساخت از سوی شهرداری، ضروری است که به اختصاص مکان مناسب برای نصب پست برق توجه شود تا استانداردهای برق رسانی رعایت شود.

مهندس افضلی مدیر اداره بررسی های فنی زیرساخت و توسعه شهری شهرداری تهران گفت: انرژی برق، امروزه جایگزینی ندارد و فقدان آن لطمه زیادی به روند کارها و فعالیت های روزمره مردم وارد می کند و لازم است در جهت رعایت استانداردهای برق رسانی شهرداری ها توجه و تعامل بیشتری با شرکت­های توزیع داشته باشند.

مهندس محمدرضا رمضانی معاون مهندسی و نظارت نیز درحاشیه این نشست گفت: عدم تعامل دو سازمان علاوه بر خسارت های احتمالی جانی، ضررهای مالی نیز برای شهروندان خواهد داشت که با برگزاری این نشست اطلاعات تخصصی مورد نیاز دو دستگاه مورد بررسی قرار گرفت و موانع اجرایی نیز شناسایی و انشاءا... برطرف خواهد شد.

وی گفت: در این نشست مقرر شد کنترل جواز ساخت و ساز توسط شهرداری با رعایت استانداردهای لازم برای تامین برق صورت گیرد، همچنین در طراحی و اجرای شبکه های برق مبلمان شهری رعایت شود و محدوده های قانونی، خدماتی و .... در محدوده های شهری مشخص گردد.

تاریخ ثبت : 1396/05/24 10:08