حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>سرپرست شرکت در مراسم بزرگداشت دهه کرامت:تمام تلاش ما در تامین رفاه و کرامت همکاران است
عنوان خبر :سرپرست شرکت در مراسم بزرگداشت دهه کرامت:تمام تلاش ما در تامین رفاه و کرامت همکاران است
خلاصه خبر :مراسم بزرگداشت دهه کرامت و میلاد باسعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر و همچنین ولادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام رضا (ع) با همت شورای فرهنگی شرکت برگزار شد.
متن خبر :

مهندس شاکری سرپرست شرکت در این همایش گفت: جوانان باید به مقوله ازدواج توجه داشته باشند و با درایت تلاش خود را در جهت ایجاد و حفظ یک خانواده به کار گیرند.

وی افزود: در طول یک سال گذشته تلاش های ارزنده ای در جهت تامین رفاه امنیت روانی و شغلی همکاران برداشته شده است.

شاکری توسعه ورزش همگانی را یکی از دلایل نشاط و سلامت جسمانی و روحی همکاران عنوان کرد و گفت: علاوه بر آن، همکاران باید ورزش های انفرادی راهم در برنامه روزانه زندگی خود بگنجانند.

در ادامه غیاثی مشاور امور بانوان و خانواده شرکت در سخنانی گفت: زنان مسلمان شیعه افتخار این را دارند که الگوهایی مانند حضرت فاطمه ، حضرت معصومه و حضرت زینب (ش) را داشته باشند که اگر ما از آنها تاسی بگیریم زندگی پرمهر و مستحکمی خواهیم داشت.

وی ابراز امیدواری کرد که با نشر کتاب های متعدد از شخصیت و سیره روش زندگی آنها بتوانیم در معرفی آنها به فرزندان خود و حتی در سراسر دنیا موفق عمل کنیم.

غیاثی پیروزی در جنگ تحمیلی را مدیون حمایت های بی دریغ مادران، همسران و خواهران شهدا، جانبازان و رزمندگان عنوان کرد که به عنوان قوت قلب و تکیه گاه حامی این عزیزان بودند.

وی ادامه داد: زنان ایران زمین با حفظ فرهنگ و شعائر اسلامی در تمامی صحنه های عملی، پژوهشی و کاری حضور فعال دارند که نشان دهنده قدرت، توان و اعتقاد آنهاست.

حجت الاسلام و المسلمین موسویان مدرس حوزه و دانشگاه نیز دیگر سخنران این مراسم بود که گفت: در آموزه های اسلامی بر حفظ اسرار و آبروی مردم تاکید فراوان شده است.

وی گذشت  و مهربانی را از خصیصه های مسلمان واقعی عنوان و گفت: پایه و استحکام زندگی بر گذشت و صبر در برابر مشکلات و نگرانی ها است.

موسویان ادامه داد: همه مسلمانان موظف هستند در حد توان به ایتام توجه کنند، حتی به مقدار جزیی که اگر صدقه به شرط اخلاص باشد، تمامی ندارد و کار خیر در نزد خداوند همیشه ماندگار است.

تاریخ ثبت : 1396/05/16 13:55