حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>برنامه های بخش خدمات مشترکین در سال 91
عنوان خبر :برنامه های بخش خدمات مشترکین در سال 91
خلاصه خبر :مهندس بربند مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق نواحی استان تهران در گفت و گویی با خبرنگاران به تشریح فعالیت های انجام گرفته در بخش خدمات مشترکین در سال 90 و برنامه ها و چشم اندازهای سال 91 در این بخش پرداخت.
متن خبر :

مهندس بربند دراین خصوص اظهار داشت: در سال 1390 در حدود 93 هزار انشعاب جدید واگذار و نصب شده است و تامین برق متقاضیان از شبکه موجود به کمتر از 7 روز کاهش یافته که در مقایسه با سال قبل حدود بیش از یک ماه کاهش داشته است.

وی در خصوص اقدامات انجام شده در خصوص کاهش تلفات و پیک سائی نیز گفت: در این راستا فعالیت های گسترده ای انجام شده که می توان: به جمع آوری  برق های غیرمجاز مشهود که بالغ بر 86 میلیون کیلووات ساعت  و به ارزش 45 میلیارد ریال محاسبه و وصول گردیده ، هم چنین تست و اصلاح 130 هزار انشعاب تکفاز و 3 فاز که در این خصوص بالغ بر 2/1 میلیون تومان درآمد حاصل شده ، تعویض ده هزار کنتور تکفاز و سه فاز معیوب و یا دستکاری شده و نصب 5 هزار و 600 کنتور بر روی فیدرهای روشنایی معابر، اشاره کرد.

مهندس بربند در ارتباط با چگونگی وضعیت ارایه خدمات مشترکین در سال 90 اظهار داشت: ارایه خدمات به مشترکین در شهرستانها و دفاتر روستایی تحت مدیریت به بخش خصوصی و آژانس ها واگذار شده که با اعمال نظارت های لایه ای، بالغ بر 2/6 میلیارد کیلووات ساعت انرژی توزیع شده برای شرکت هر کیلووات ساعت 6/8 ریال هزینه داشته است.

همچنین استقرار سیستم جامع خدمات مشترکین در تمامی شهرستان های تحت مدیریت شرکت به جای سیستم بیلینگ ناقص قبلی، علاوه بر دقت و صحت، و در صورتحساب گیری خدمات فروش و پس از فروش انشعاب و انرژی، هزینه های هر قبض صادر شده را به میزان 50 درصد نسبت به سال قبل کاهش داده است.

وی در مورد برنامه های شرکت در خصوص ارایه خدمات به مشترکین و کاهش تلفات و پیک سائی در سال 91 گفت: در این راستا پیش بینی شده که اصلاح، تست و تعویض کنتورهای بیشتری براساس زمان نصب انشعاب (از قدیم به جدید) اقدام شود به گونه ای که تا پایان سال 91، علاوه بر اینکه تلفات به میزان قابل توجهی کاهش می یابد ، بخش زیادی از کنتورهای مکانیکی به دیجیتال نیز تبدیل می شود.

تاریخ ثبت : 1391/02/12 00:00