حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>فرمانده حوزه مقاومت بسیج توانیر:حضور در انتخابات یک تکلیف شرعی است
عنوان خبر :فرمانده حوزه مقاومت بسیج توانیر:حضور در انتخابات یک تکلیف شرعی است
خلاصه خبر :اولین نشست سال 96، اعضای شورای مرکزی بسیج شرکت توزیع برق استان تهران با حضور فرمانده شورای مرکزی توانیر، در سالن جلسات برگزار شد.
متن خبر :

مهندس شاکری سرپرست شرکت در سخنانی گفت: تلاش بر این است که در انجام فعالیت ها و صرفه هزینه، اثر بخشی کارها مدنظر قرار گیرد و  همکاران هم با روحیه بسیجی به این مهم دقت داشته و تمام جوانب کارها سنجیده و هزینه ها به موقع و به جا انجام می شود.

وی ادامه داد: همکاران پرتلاش با رویکرد بسیجی کارهای سازمانی خود را انجام می دهند و علاوه بر بهره گیری از تخصص و دانش خود با عشق و علاقه در حال خدمت رسانی به مشترکین هستند.

صحراپور فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت توانیر نیز در سخنانی گفت: باید از لحظه لحظه  این نشست ها بهره گیری لازم را داشته باشیم.

وی تاکید کرد: در انجام واجبات و مستحبات باید دقت کرد، شیطان تلاش می کند انسان را از مسیر الهی دور کند.

همکاران بسیجی باید در این مهم دقت و مراقت کنند و علاوه بر رعایت بسیاری از مسایل، الگوی سایر اقشار جامعه نیز باشند.

صحرا پور افزود: ماموریت واقعی بسیج جنبه علمی و تخصصی پیدا کرده است و باید دانش و علم خود را در راه تعالی اهداف عالی بسیج به کار بگیریم.

وی گفت: حضور در انتخابات یک تکلیف شرعی است و در آستانه انتخابات باید خود را مسئول بهتر برگزار شدن آن بدانیم .

حاج آقا میرشریف مسئول امور فرهنگی شرکت نیز گفت: با توجه به اینکه سال 96، از سوی مقام معظم رهبری به نام سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نام گذاری شده، هر کدام از ما باید در جایگاه شغلی و اجتماعی خود به عنوان یک بسیجی با بصیرت به این مهم جامعه عمل بپوشانیم.

وی افزود: خداوند متعال برما منت گذاشته که در کشوری امن و با مذهب شیعه زندگی می کنیم و برماست که به وظایف خود عمل کنیم تا در پیشگاه خداوند متعال سربلند باشیم.

میرشریف گفت: ادامه دادن راه شهدا وظیفه خطیری است که بر عهده تک تک ما قرار گرفته است.

در ادامه مهندس رحیمی فرمانده پایگاه مرکزی بسیج گزارشی از عملکرد فعالیت های بسیج در سال 95 ارایه کرد که از اهم آنها می توان به:  برگزاری اردوی راهیان نور، قدردانی از خانواده شهدای مدافع حرم، تجدید میثاق با آرمان های حضرت امام (ره)، برگزاری اردوی زیارتی و سیاحتی قم - جمکران، دیدار با ائمه جماعات و زیارت حضرت عبدالعظیم، همایش هفته دفاع مقدس، شناسایی و دستگیری باند سرقت تجهیزات برق و قدردانی از همکاران نیروی انتظامی، اعزام 2 اکیپ به کربلا، برپایی ایستگاه صلواتی در روز اربعین، برگزاری همایش بسیجیان، برگزاری اردوی زیارتی مشهد مقدس و ... اشاره کرد.

گفتنی است، قدردانی از فرماندهان و مسئولین شورای بسیج و اهدای هدایایی به آنها از دیگر برنامه های این نشست بود.

تاریخ ثبت : 1396/01/29 10:06