حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>ابراز همدردی مدیران و کارکنان شرکت با همکاران آتش نشانی
عنوان خبر :ابراز همدردی مدیران و کارکنان شرکت با همکاران آتش نشانی
خلاصه خبر :قائم مقامِ مدیرعامل و جمعی از مدیران شرکت توزیع نیروی برق استان تهران با حضور در ایستگاه 24 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و اهدای گل از جان فشانی و مجاهدت آتش نشانان در گیر در حادثه ساختمان پلاسکو تجلیل کردند.
متن خبر :

حسن شاکری، قائم مقام و معاون هماهنگی شرکت ضمن ابراز همدردی با خانواده بزرگ آتش نشانی به سبب حادثه ریزش ساختمان پلاسکو اظهارداشت: تعهّد و مسئولیت پذیری آتش نشانان عزیز حاضر در محل این حادثه ستودنی است و به حق تنها می توان با معیار عشق و ایمان آن را سنجید.

در این دیدار که مدیر دفتر روابط عمومی، مدیر دفتر ایمنی و مدیریت بحران، مدیر دفتر خدمات فنی و مدیر دفتر نظارت بر بهره برداری نیز حضور داشتند، رضا مجریانی، رئیس ایستگاه 24، که خود از نیروهای حاضر در اطفای حریق ساختمان پلاسکو بود به تشریح عوامل مؤثر در به وجود آمدن این حادثه پرداخت.

مجریانی با اشاره به وضعیت روحی و تأثر شدید همکارانش در آتش نشانی شهر تهران، حضور مردم و مسئولان در ایستگاه های آتش نشانی را موجب تسلّی و دلگرمی آتش نشانان دانست و از قائم مقام و نمایندگان شرکت توزیع نیروی برق استان تهران قدردانی کرد.

یادآوری می شود ، ضمن ارائه آماری از امکانات موجود و قابلیت های کارکنان، آمادگی شرکت برای همکاری در بحران هایی از این دست اعلام شد.

تاریخ ثبت : 1395/11/03 09:03