حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>مدیرعامل شرکت درجمع دبیران شورای ورزش صنعت آب و برق:ورزش یک بازوی مدیریتی است
عنوان خبر :مدیرعامل شرکت درجمع دبیران شورای ورزش صنعت آب و برق:ورزش یک بازوی مدیریتی است
خلاصه خبر :از نگاه مدیریتی،ورزش های گروهی مانند کوهنوردی همدلی مدیران و کارکنان بیشتر می شود.
متن خبر :

مهندس بربندمدیرعامل شرکت توزیع برق استان تهران با اعلام این مطلب گفت:شرکت توزیع برق استان تهران یک شرکت عملیاتی بوده و سلامت جسمی و روحی همکاران در پیشبرد اهداف شرکت موثر است.

وی افزود:تعصب سازمانی یک مساله مهم در انجام فعالیت هاست که این تعصب سازمانی را از طریق توسعه امر ورزش همگانی به دست آورده ایم.

بربند ادامه داد:دنیای کنونی پر از استرس های روحی و روانی است و همکاران اجرایی که بر روی تیر کار انجام می دهند ،استرس و فشارهای روانی ممکن است تبعات جبران ناپذیری برای آنها به دنبال داشته باشد که توسعه ورزش به سلامت روح و روان همکاران کمک شایانی می کند.از این رو توسعه ورزش جزو اهداف عملیاتی شرکت است و در تدوین برنامه استراتژیک شرکت به این مهم توجه شده است.

درادامه مالک حسین زاده دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو در سخنانی گفت: مهم ترین سرمایه هر سازمان منابع انسانی آن سازمان است و مهم ترین سرمایه هر فرد سلامت وی است که این مهم از طریق نهادینه کردن ورزش و ایجاد سلامت جسمی و روحی کارکنان به دست می آید.

وی افزود:در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و تاکید وزیر نیرو،نظام نامه ای با امضای وزیر نیرو تهیه و ابلاغ شده که هدف آن اشاعه و توسعه ورزش همگانی است.تقویم ورزشی نیز بر اساس شرایط آب و هوایی و شرایط شرکت ها تهیه و تدوین شد و بر این اساس شرکت های مختلف میزبانی مسابقات مختلف را برعهده گرفتند.

حسین زاده ادامه داد: خوشبختانه وزارت نیرو در امر توسع ورزش همگانی پیشقدم بوده و تمام تلاش ما نهادینه کردن فرهنگ ورزش در بین کارکنان است که در نهایت سلامت همکاران را به دنبال دارد که می توانند در امر خدمت رسانی به مشترکین صنعت آب و برق بهترین فعالیت را داشته باشند.

وی در تکمیل صحبت های خود گفت:آموزش صحیح اصول ورزشی در برنامه کاری ورزش وزارت نیرو قرار گرفته است .

مهندس علی اف دهری مدیر روابط عمومی و دبیر کمیته ورزش شرکت گفت: اگرنیروی انسانی از لحاظ جسم و روح سالم نباشد عملکرد کاری خوبی ندارد.لذا تاکید موکدی است که از سوی مدیران ارشد به طور مداوم در حال پیگیری است.

وی افزود:حضور معاونین و مدیران ارشد در کمیته ورزش نشان دهنده اهمیت مقوله ورزش در شرکت است.

فعالیت های کمیته ورزش و اقداماتی که انجام می شود ، یک سری فعالیت های مشخص و متمرکز و یک نقشه راه براساس اهداف استراتژیک شرکت است.

دبیر کمیته ورزش شرکت ادامه داد:شرکت توزیع برق استان تهران دارای فرعهنگ ها و خرده فرهنگ های متفاوتی است که کارکردن در این مناطق رویکردها و عملکردهای متفاوتی را می طلبد که نیازمند روحیه و جسم سالم است.

از این رو ورزش برای همه و درهمه جا برای همکاران برنامه ریزی و دنبال می شود تا بهترین عملکرد و خدمت رسانی در مجموعه فعالیت های شرکت را داشته باشند.

تاریخ ثبت : 1395/10/22 11:06