حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>مدیر عامل شرکت در طرح جهادی اصلاح روشنایی معابر شهرستان رباط کریم:اجرای طرح های جهادی اهدای امنیت و آرامش به مردم است
عنوان خبر :مدیر عامل شرکت در طرح جهادی اصلاح روشنایی معابر شهرستان رباط کریم:اجرای طرح های جهادی اهدای امنیت و آرامش به مردم است
خلاصه خبر :طرح جهادی اصلاح روشنایی معابر شهرستان رباط کریم با حضور 100 نفر همکاران اجرایی و رفع 900 مورد خاموشی روشنایی معابر انجام شد.
متن خبر :

مهندس بربند مدیرعامل شرکت در سخنانی گفت: روحیه جهادی همکاران در این طرح بسیار ارزنده و ستودنی بود.

وی افزود: در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، همکاران با اجرای طرح های جهادی و با مدیریت امکانات و زمان بیشترین بهره وری را در خدمت به مردم داشته اند و اجرای این طرح جهادی امینت و آرامش را به مردم بخش هایی از شهرستان رباط کریم که مشکل روشنایی معابر را داشته اند، هدیه داده است.

مهندس بهنام بیات معاون بهره برداری شرکت نیز گفت: عملیات اصلاح روشنایی معابر از ساعت 8 صبح آغاز و در ساعت 18 به پایان رسید.

در این طرح در حدود 100 نفر از همکاران با 18 دستگاه بالابر روشنایی، 2 بالابر خط گرم، 2 اکیپ رولیاژ، در حدود 900 مورد خاموشی روشنایی معابر را در شهرستان رباط کریم اصلاح کردند.

وی هدف از اجرای این مانور را، رفع معضل خاموشی روشنایی معابر و اصلاح شبکه برق منطقه برق رباط کریم، جلب رضایت مردم و مشترکین برق، تقویت حس همکاری و همیاری بین نیروهای عملیاتی مناطق، ارزیابی و بررسی عملکرد اعضا و اکیپ های اجرایی مناطق با برگزاری رقابت سالم، عنوان کرد.

تاریخ ثبت : 1395/08/15 11:32