حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>برگزیدگان مسابقه ایمنی برق لواسانات اعلام شدند
عنوان خبر :برگزیدگان مسابقه ایمنی برق لواسانات اعلام شدند
خلاصه خبر :نتایج مسابقه ایمنی برق لواسان در سایت شرکت به آدرسwww.tvedc.irاعلام شد.
متن خبر :

 

این مسابقه در 9 بخش (عکاسی ، نقاشی کودک ، نقاشی بزرگسال ، کاریکاتور ، شعر طنز و قصه ، پوستر ، مقاله ، فیلم کوتاه و خلاقیت )برگزار گردید.

مهندس شریعتی مدیر منطقه برق لواسانات گفت:برای برگزاری بهتر این مسابقه از هنرمندان بومی و مقیم منطقه و مشاورین برگزاری مسابقات و همایش ها(سردبیر نشریه لواسان و نورآوران و.....)کمک گرفته شد وهمچنین با تشکیل کمیته های مختلف از جمله کمیته تبلیغات،کمیته تحویل آثار ،کمیته برگزاری مسابقه و ....و با برگزاری جلسات متعدد در ساعات غیر اداری تصمیمات و اقدامات لازم بعمل آمد.

نهایتا پس از اتمام مهلت تحویل آثار ، با فراخوان تیم داوری بخش های مختلف مسابقه ، کلیه آثاررسیده بررسی و منتخبین هر بخش مشخص و جهت اعلام اسامی برندگان در سایت و اطلاع رسانی به طرق مختلف ، لیست مربوطه به دفتر روابط عمومی شرکت تحویل گردید .

از نکات قابل توجه این مسابقه میتوان به 71 اثر ارسالی کودکان اشاره کرد که از مدارس و شهرهای مختلف  تنها در بخش  نقاشی کودکان شرکت نمودند و موجب گردید ذهن این کودکان به موضوع ایمنی در برق معطوف گردد.

ا ستفاده ازعکس و پوستر های رسیده به این مسابقه برای استفاده بعنوان عکس و پوستر ایمنی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران از دیگر فواید برگزاری این مسابقه میباشد.ادرس نتایج http://www.tvedc.ir/html/safety-competition-results.html

تاریخ ثبت : 1395/08/12 13:03