حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>افتتاح ساختمان اداری برق وحیدیه شهریار
عنوان خبر :افتتاح ساختمان اداری برق وحیدیه شهریار
خلاصه خبر :طرح های برق رسانی استان تهران با یک هزار و 100میلیارد ریال اعتبار در شهرستانهای غرب استان تهران افتتاح شد .
متن خبر :

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران گفت: در شهرستانهای شهریار، قدس و ملارد 4 منطقه توزیع برق مستقر می باشد که برای بیش از 500 هزار مشترک این منطقه سرویس دهی می کند که تعداد مشترکان این منطقه از برخی استانهای کشور هم بیشتر است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، سید علی بربند افزود: در شهرستان شهریار بیش از 200 هزار مشترک وجود دارد که از این تعداد 40 هزار نفر در منطقه وحیدیه شهریار مستقر هستند و با توجه به اینکه  تعداد مشترکان این منطقه از برخی شهرستان های استان تهران هم بیشتر است ، شرکت توزیع نیروی برق استان تهران برای سرویس دهی بهتر و خدمات مطلوبتر به شهروندان ناحیه برق وحیدیه شهریار را افتتاح کرد.

وی افزود: برای تجهیز ناوگان خودرویی و تامین امکانات در ناحیه برق وحیدیه بیش از 10 میلیارد ریال هزینه شده است و با راه اندازی این مرکز خاموشی های منطقه به حداقل ممکن خواهد رسید و خدمات مورد نیاز شهروندان با سرعت بیشتری ارائه می گردد.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران افزود: با توجه به گستردگی منطقه و تعداد زیاد مشترکان با افتتاح این ناحیه، تمرکز زدایی در منطقه انجام می شود و کارشناسان در هنگام خاموشی منطقه با سرعت بهتری می توانند نسبت به رفع خاموشی اقدام کنند.

وی افزود: بهبود سیستم های نرم افزاری و اتوماسیون شبکه برق غرب استان تهران، احداث 7 کیلومتر خط برق در جاده آدران ، 15 کیلومتر شبکه هوایی فشار قوی در جاده شهریار به رباط کریم، 3 کیلومتر شبکه هوایی و زمینی در جاده شهریار به تهران و اصلاح و بهینه سازی خط برق  شهریار به امیریه از جمله دیگر طرح هایی است که در این منطقه به بهره برداری رسید.

 

تاریخ ثبت : 1395/07/13 14:28