حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>بازدید همکاران از شرکت کنتور سازی الکترونیک افزار آزما
عنوان خبر :بازدید همکاران از شرکت کنتور سازی الکترونیک افزار آزما
خلاصه خبر :به همت مدیر دفتر تحقیقات شرکت و طی هماهنگی صورت گرفته پس اخذ مجوزهای لازم ، 40 نفر از همکاران با حضور معاونان خدمات مشترکین و بازرسی مناطق و خدمات مشترکین ستاد شرکت از مراحل تولید کنتورهای دیجیتال و هوشمند شرکت کنتور سازی الکترونیک افزار آزما بازدید کردند.
متن خبر :

در این بازدید در ابتدا مدیریت کارخانه و مدیر فروش شرکت کنتور سازی ،در خصوص دستاوردهای کسب شده در صنعت کنتور سازی را همراه با آخرین استانداردها و متدهای روز دنیا توضیحاتی ارایه کرد .سپس همکاران از مراحل خط تولید این شرکت بازدید کردند.

شرکت الکترونیک افزارآزما در سال ۱۳۵۹ توسط گروهی از فارغ التحصیلان رشته برق و الکترونیک دانشگاه صنعتی شریف تأسیس و طی ۳۵ سال فعالیت شبانه روزی برای اولین باردر ایران موفق به طراحی و تولید بیش از ده ها نوع دستگاه های اندازه گیری الکترونیکی با کیفیتی مطابق با استانداردهای بین المللی شده است.

از سال ۱۳۸۰ این شرکت همکاری گسترده ای را با وزارت نیرو درجهتطراحی وتولیدسیستم های
اندازه گیری مورد نیاز صنعت برق کشور آغاز نمود و با دستیابی به دانش فنی صد در صد داخلی موفق به تولید انواع کنتور تکفاز و سه فاز دیجیتال چند تعرفه شد. در این راستا موفق به تاسیس کارخانه، خرید و نصب مدرن ترین
ماشین آلات و همچنین راه اندازی آزمایشگاه منحصر بفرد جهت تست های استاندارد کنتور و رفع نیازهای بخش تحقیقات و ارتقای کیفیت تولید با ظرفیت تولید بیش از سه میلیون دستگاه کنتور (در سال) گردیده است.

این شرکت تا کنون بیش از هفت میلیون انواع کنتور برق چند تعرفه دیجیتالی را به بازار ارائه کرده و از سال ۱۳۹۱ تولید انواع کنتورهای سه فاز اتصال مستقیم و اتصال غیر مستقیم را با بالاترین سهم فروش و نصب در بازار داخلی شروع کرده است. در حال حاضر کنتورهای هوشمند در قالب طرح فهام در مرحله تولید نهایی می باشد.

همکاران بازدید کننده از این شرکت ضمن مثمر ثمر توصیف کردن این بازدید از نحوه ساخت و طراحی کنتورهای دیجیتال و هوشمند آشنا شدند.

تاریخ ثبت : 1395/06/17 09:37