حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>شرکت توزیع نیروی برق استان تهران موفق به دریافت گواهی نامه OHSAS 18001 شد
عنوان خبر :شرکت توزیع نیروی برق استان تهران موفق به دریافت گواهی نامه OHSAS 18001 شد
خلاصه خبر :پس از ارزیابی ممیزان شرکت بین المللی IMQ ایتالیا، شرکت توزیع نیروی برق استان تهران موفق به اخذ گواهی نامه OHSAS 18001 شد.
متن خبر :

مهندس جمشید دیانتی مدیر دفتر توسعه مدیریت و تحول اداری شرکت توزیع نیروی برق استان تهران گفت: تحقق اهداف شرکت در موضوعات ایمنی، و سلامت یکی از اولویت های راهبردی است و در این میان بهره گیری از یک نگرش جامع و نظام مند از اهمیت بسزایی برخوردار است و یکی از نیازهای اصلی محسوب می شود که سیستم مدیریت ایمنی پاسخی به این نیاز است. ودر راستای سیستماتیک کردن نظارت و کنترل تمامی فعالیت های موثر بر سلامت و ایمنی کارکنان شرکت، نسبت به استقرار نظام سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی OHSAS 18001اقدام شد.

 وی افزود: به همین جهت پس از تعیین و تدوین خط مشی سازمان و مدون کردن نظامنامه و روش های اجرایی و دستورالعمل ها، فرایندسازی جهت نیل به هدف نهایی اجرا شد و در نهایت پس از 3 روز ممیزی سخت و موشکافانه توسط میزان شرکت گواهی دهنده (شرکت بین المللی IMQایتالیا) موفق به اخذ گواهی نامه OHSAS 18001گردید.

مهندس دیانتی مزایای استقرار این سیستم را شامل کاهش حوادث در محیط های کاری، کاهش عواقب بلندمدت در زندگی کارکنان به واسطه کاهش صدمات جانی و نقض عضو، افزایش در ارایه تولید و یا خدمات بیشتر، افزایش انگیزه کارکنان به دلیل کار در یک محیط ایمن و ایده آل، شناسایی و ارزیابی خطراتی که در محیط وجود دارد اما دیده نمی شود، عنوان کرد.

وی ادامه داد: گواهینامه OHSAS 18001:2007با عنوان سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای در مورد مسایل مربوط به امور ایمنی و بهداشت کارکنان در یک مجموعه کاربرد دارد. هر سازمانی که این گواهی نامه را داراست، به این معنی است که کلیه الزامات قانونی و عملکردی تعیین شده و مطابق با استاندارد OHSAS 18001را در مورد کارکنان خود طراحی و اجرا کرده است.

تاریخ ثبت : 1395/06/13 11:49