حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>افتتاح فاز 1 ساختمان اداری فیروزکوه در هفته دولت
عنوان خبر :افتتاح فاز 1 ساختمان اداری فیروزکوه در هفته دولت
خلاصه خبر :با حضور وزیر اطلاعات ، معاون سیاسی و امنیتی استاندار ، نماینده مجلس شورای اسلامی فیروزکوه ، فرماندار و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی ساختمان اداری برق فیروزکوه با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید .
متن خبر :

در مراسمی در هفته دولت ساختمان اداری برق فیروزکوه که در 2 فاز مجزا طراحی و شروع گردیده بود  ،  فاز 2 آن که اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال را به خود اختصاص داد ، با حضور وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی ایران افتتاح گردید .

دکتر علوی وزیر اطلاعات ضمن تبریک هفته دولت با اشاره به اینکه سربازان گمنام امام زمان (عج) با دعای خیر مردم اجازه نمی‌دهند کسی به امنیت کشور آسیب وارد کند، اظهار داشت: وجود امنیت زمانی اثرگذار است که مردم با شوق و ذوق کار پیدا کنند؛ آن‌هایی که سرمایه دارند، باید کار راه بیندازند و جوانان را به کار گیرند تا امنیت با دل شاد مردم همراه شود.

علوی تصریح کرد: پیامبر گرامی اسلام (ص) می‌فرمایند «در کشور یا سرزمینی که مردم احساس امنیت نکنند، خیر و برکت وجود ندارد»؛ باید خیر و برکت همراه با امنیت و دل‌شادی و نشاط مردم همراه باشد.

وزیر اطلاعات گفت: امروز مردم باید انگیزه کار داشته باشند و تنها وجود امنیت مهم نباشد، بلکه مردم هم آن را احساس کنند.

وی ادامه داد: دولت دنبال وحدت است تا برای انجام امور و کارها بحث و کارشناسی شود؛ اگر در کارها خصمانه با یکدیگر حرف نزنیم، نتیجه بهتری به دست می‌آوریم؛ هر چقدر برادری بیشتری به وجود بیاید، کار کشور بهتر پیش می‌رود و جامعه برای اینکه پرتلاش باشد، همواره احتیاج به وحدت دارد.

مهندس داداش زاده مدیر منطقه برق فیروزکوه در این مراسم گفت : ساختمان اداری برق فیروزکوه که از قبل از سال 95 عملیات ساخت آن آغاز گردیده بود به خاطر مشکلاتی چند ماهی بطور کامل متوقف گردیده بود که بعد از حضور مدیر عامل شرکت توزیع برق استان تهران و اختصاص اعتباری ویژه در ظرف مدت 5 ماه فاز 2 این ساختمان به بهره برداری رسید و برق فیروزکوه با شکلی کاملأ نو به ساختمان جدید انتقال یافت .

وی در خصوص فاز 1 آن نیز توضیحاتی را ارائه و عنوان کرد : فاز 1 آن نیز در حال تکمیل شدن است و طبق مبالغ کارشناسی بیش از 10 میلیارد ریال دیگر اعتبار لازم است تا این فاز نیز به بهره برداری برسد .

 

تاریخ ثبت : 1395/06/10 11:42