حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>در مراسمی با حضور فرمانده بسیج شرکت توانیر:مسئول بسیج خواهران شرکت معرفی شد
عنوان خبر :در مراسمی با حضور فرمانده بسیج شرکت توانیر:مسئول بسیج خواهران شرکت معرفی شد
خلاصه خبر :در مراسمی با حضور فرمانده بسیج شرکت توانیر و خانواده های معزز شهدای مدافع حرم، خانم عاطفه جعفری به عنوان مسئول بسیج خواهران شرکت معرفی و از زحمات خانم اعظم یزدان دوست مسئول پیشین قدردانی شد.
متن خبر :

هاشم صحراپور فرمانده بسیج شرکت توانیر در سخنانی گفت: شهدا و رزمندگان مدافع حرم بار دیگر روحیه ایثار و شهادت را در کشور زنده کردند و با خون این شهدا، تلنگری به مردم عزیز کشورمان وارد شد که مسر شهدای جنگ تحمیلی را ادامه دهند.

وی افزود: بسیج از آغاز تاکنون توانسته یاری رسانی انقلاب و دلگرمی بسیار خوبی برای رهبر معظم انقلاب باشد و این روحیه بسیجی است که مدافعان حرم را به خارج از کشور برای دفاع از اسلامی راهی می کند.

فرمانده بسیج شرکت توانیر ادامه داد: پس از جنگ نیز بسیج افتخارات بسیار خوبی را در زمینه های علمی، فنی و تخصصی کسب کرده است.

وی در توصیه ای به همکاران بسیجی گفت: همکاران باید در عملکرد خود الگو و نمونه باشند و به عهد خود که پیروی از ولی امر مسلمین و حفظ خون شهدا است پایبند باشند.

دستاوردهای خوب شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در زمینه خدمت رسانی به مشترکین، نشان دهنده جاری بودن روحیه و تفکر بسجی در فعالیت های آنها است.

تاریخ ثبت : 1395/05/31 09:28