حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>فرماندار شهرستان ورامین:همکاری مردم با همکاران صنعت برق برای گذر از تابستان ضروری است
عنوان خبر :فرماندار شهرستان ورامین:همکاری مردم با همکاران صنعت برق برای گذر از تابستان ضروری است
خلاصه خبر :در پی سفر خانم دکتر ابتکار به شهرستان ورامین و موافقت با احداث نیروگاه خورشیدی در این شهرستان دکتر یوسفی فرماندار شهرستان ورامین و نمایندگان شرکت سرمایه گذاری رویال انگلیس با حضور در شرکت توزیع نیروی برق استان تهران، راهکارهای احداث نیروگاه های خورشیدی جدید را در مناطق تحت پوشش شرکت مورد بررسی قرار دادند.
متن خبر :

مهندس بربند مدیر عامل شرکت با اشاره به چشم انداز شرکت، استفاده از انرژی های نو را یکی از اهداف استراتژیک شرکت توزیع نیروی برق استان تهران مطرح کرد .

بربند کنفرانس نیروگاه های جهانی برق را که در کشور ایتالیا در خصوص جا به جایی اولویت های صنعت برق برگزار می شود را یکی از فرصت های خوب برای کسب تجارب سایر کشورها در زمینه شناخت اولویت های صنعت برق عنوان کرد.

وی با اشاره به وضعیت جغرافیایی شهرستان ورامین، احداث نیروگاه خورشیدی را در این شهرستان به دلیل برخورداری از تابش مستقیم نور خورشید دارای صرفه اقتصادی عنوان کرد و گفت: احداث و توسعه نیروگاه های خورشیدی راهکاری ارزنده برای جایگزین کردن تولید برق، به جای نیروگاه های فسیلی است.

دکتر یوسفی نیز در حاشیه این نشست در گفت و گویی گفت: خوشبختانه همکاران صنعت برق در استان تهران، با تلاش های شبانه روزی، گام های ارزنده و اساسی در خدمتگزاری به مردم را برداشته اند و برگزاری انتخاب پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بدون خاموشی، موید این تلاش های ارزنده است.

وی افزود: با توجه به افزایش بی سابقه دما و گرمای هوا، مشترکین عزیز باید با مدیریت مصرف برق، همکاری لازم با پرسنل پرتلاش اداره برق را داشته باشند تا با کمترین بحران و یا خاموشی بتوانیم تابستان را پشت سر بگذاریم.

تاریخ ثبت : 1395/05/04 12:32