حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>بازدید مهندس چیت چیان وزیر نیرو از شرکت توزیع برق استان تهران
عنوان خبر :بازدید مهندس چیت چیان وزیر نیرو از شرکت توزیع برق استان تهران
خلاصه خبر :در آستانه ایام ا... دهه فجر مهندس حمید چیت چیان وزیر نیرو و هیات همراه در شرکت توزیع نیروی برق استان تهران حضور یافته و از این شرکت بازدید کردند.
متن خبر :

مهندس سیدعلی بربند مدیر عامل شرکت به معرفی فعالیت های شرکت در زمینه های فنی و مهندسی پرداخت و گفت: تلاش شده است، سیستم ها و خدمات رسانی به مشترکین مطابق با آخرین دستاوردهای روز دنیا باشد.

وی با تشریح سیستم MISشرکت گفت: در این سیستم به صورت آنلاین پایش انرژی توزیع شده انجام می گیرد که سرعت و دقت از ویژگی های اصلی این نرم افزار است.

وی تلاش بی وقفه همکاران در جهت کاهش تلفات برق را از نمونه های بارز فعالیت های شرکت عنوان کرد و گفت: استان تهران از نقاط آسیب پذیر و مهاجرنشین است که صنعت برق را دچار چالش هایی نظیر سرقت از شبکه، عدم بهره گیری از کنتور و ... کرده است، که همکاران در تلاشند با راهکارهای ارایه شده از سوی وزارت نیرو، مشکلات و مسایل پیش رو را به حداقل برسانند.

مهندس بربند افزود: بهره گیری از انرژی خورشیدی از دیگر فعالیت های ارزنده این شرکت است که با همکاری شرکت های خارجی در حال انجام است.

گفتنی است، فعالیت های انجام شده در شرکت توزیع نیروی برق استان تهران به گونه ای مورد توجه وزیر قرار گرفت که ایشان، ساعاتی بیش از برنامه ریزی انجام شده را به بازدید و مشاهده فعالیت های این شرکت در زمینه های فنی و تخصصی اختصاص داد.

تاریخ ثبت : 1394/11/18 15:35