حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران:در خدمت رسانی به مشترکین مدیریت سیستمی با مدیریت جهادی تلفیق شده است
عنوان خبر :مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران:در خدمت رسانی به مشترکین مدیریت سیستمی با مدیریت جهادی تلفیق شده است
خلاصه خبر :نشست هماهنگی کمیته فنی قرارگاه ثارا... با مدیران شرکت توزیع نیروی برق استان تهران، در خصوص راهکارهای حفظ امنیت شبکه و تاسیسات برق به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران، برگزار شد.
متن خبر :

مهندس سیدعلی بربند مدیر عامل این شرکت گفت: صنعت برق در سطح جهان و کشور همانند اکسیژن است و وابستگی شدید به برق در زندگی روزمره مردم به چشم می خورد. به گونه ای که قطع ثانیه ای برق، خسارات جبران ناپذیری به زندگی اقتصادی، اجتماعی ، معیشتی و امنیتی به وجود می آورد.

وی افزود: محدوده تحت پوشش شرکت توزیع نیروی برق استان تهران نیز به واسطه وجود مراکز حیاتی اقتصادی، اجتماعی و سیاسی دارای حساسیت های خاص و منحصر به فرد است.

بربند ادامه داد: در تهیه نقشه راه شرکت از الگوی جهانی بهره گیری شده و پس از بومی سازی، تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم که با بهترین تکنولوژی ها و فناوری های روز دنیا بهترین خدمت رسانی را به مشترکین تحت پوشش ارایه دهیم به گونه ای که ارایه بهترین سرویس با تداوم مستمر را جزو اهداف اصلی شرکت قرار داده ایم.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران افزود: همچنین از نرم افزارها و سیستم های یکپارچه برای تبادل اطلاعات در شرکت استفاده آنرا مطابق با نیازهای شرکت طراحی کرده و مورد بهره برداری قرار داده ایم و همکاران در اینجا تفکر و مدیریت سیستمی را با مدیریت و تفکر جهادی تلفیق کرده اند تا بهترین خدمت رسانی را انجام دهند.

حسین لطفی معاون اجتماعی و عملیات روانی قرارگاه ثارا...، نیز با اشاره به مدیریت صحیح بحران، در مواقع اضطراری اظهار داشت: مدیریت صحیح می تواند تنش ها و معضلات مواقع بحرانی را کاهش داده و به برقراری ثبات امنیت فکری و روانی مردم کمک کند.

وی افزود: برگزاری این جلسات بررسی راهکارهایی برای ایجاد خرد جمعی در حمایت از سیستم ها و سازمان های خدمات رسان کشور، در ارایه خدمات بهتر به مردم است.

لطفی ادامه داد: بیان واقعیت ها و اطلاع رسانی صحیح در مواقع بحرانی در بالا بردن آستانه تحمل مردم بسیار تاثیرگذار است که در برنامه ریزی ها و تصمیم سازی ها باید مورد توجه قرار گیرد.

وی برگزاری مانورها و رزمایش ها را برای ثبت زمان عکس العمل سریع شرکت های خدمت رسان و در جهت برقراری شرایط عادی بسیار موثر دانست و گفت: این زمان باید به مراکز امنیتی کشور اعلام شود تا بتوانند برنامه ریزی های لازم برای بالا بردن آستانه تحمل مردم انجام دهند.

مهندس بهنام بیات معاون بهره برداری و دیسپاچینگ این شرکت نیز گفت: شرکت توزیع نیروی برق استان تهران با در برگیری 25 شهر به 2 میلیون مشترک در گستره 1500 کیلومتری محدوده استان تهران، خدمت رسانی لازم در زمینه برق را ارایه می دهد به گونه ای که حدود 25 درصد از شبکه برق و بیش از 22 درصد مصرف برق کل کشور در استان تهران وجود دارد و می توان گفت استان تهران به عنوان راس عمل می کند و حساسیت ویژه ای دارد.

وی با اشاره به اینکه صنعت برق صنعت پر هزینه و گرانی است گفت: با توجه به تحولات تکنولوژی در دنیا در دهه آتی دچار تحول زیادی خواهیم بود که مجموعه صنعت برق کشور باید همگام و هماهنگ با این تحولات پیش بینی های لازم را انجام دهند.

تاریخ ثبت : 1394/11/14 14:22