حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>تجلی مهرورزی بسیجیان وهمکاران برق ری در پذیرایی از عزاداران اربعین حسینی
عنوان خبر :تجلی مهرورزی بسیجیان وهمکاران برق ری در پذیرایی از عزاداران اربعین حسینی
خلاصه خبر :مقارن با اربعين حسيني سرور و سالار شهيدان و پاسداشت قيام عاشورا و در صحنه بودن فرزندان ولايي اين مرزوبوم ،بسيج ستاد شركت توزيع برق استان تهران به همراه همكاران برق ري از ساعات اوليه صبح روز اربعين با استقرار در ايستگاه صلواتي به همراه مديريت منطقه برق ري و معاونين اداره و خواهران و برادران بسيجي جهت پذيرايي از زائران حسيني حضور بهم رساندند.
متن خبر :

در اين مراسم باشكوه كه با حضور دكتر جمالي پور معاون استاندار تهران و فرماندار ويژه  شهرستان ري و مهندس كتانباف شهردار نصب و دكتر بابايي  مدير روابط عمومي فرمانداري ري  همراه بود، عزاداري و نوحه سرايي در ايستگاه صلواتي همراه با اشتياق  همكاران در انجام امور زائران انجام شد. لازم بذكر است هزينه پذيرايي با همكاري و مساعدت ستاد توزيع شركت و برق ري بوده كه اميد است مورد قبول پروردگار قرار گيرد.

مهندس رحیمی معاون مدیرعامل در شهرستان ری و فرمانده پایگاه مرکزی بسیج شرکت در این خصوص گفت: واگذاري بيش از 60 انشعاب برق براي ايستگاه صلواتي ،استقرار خودروي حوادث 20 كيلوولت در حرم عبد العظیم حسنی ، پذيرايي از عزاداران حسيني با 12 هزار ظرف غذاي عدسي به همراه چاي از عمده فعالیت های انجام شده در این روز عزیز است.

تاریخ ثبت : 1394/09/14 14:41