حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>قائم مقام شرکت در همایش خواهران بسیجی:پشتوانه امنیت در کشور بسیج است
عنوان خبر :قائم مقام شرکت در همایش خواهران بسیجی:پشتوانه امنیت در کشور بسیج است
خلاصه خبر :اگر بسیجی وجود دارد، با حمایت همسران، مادران و خواهران بسیجی است که با نقش ارزنده و موثر خود در خانواده و اجتماع حامیان اصلی برادران بسیجی در عرصه های مربوط به امنیت کشور هستند.
متن خبر :

مهندس حسن شاکری قائم مقام شرکت در همایش خواهران بسیجی شرکت توزیع برق استان تهران با اعلام این مطلب گفت: اگر مروری به روزهای اول انقلاب و اتفاقات کشور داشته باشیم و نقش ارزنده بسیج در این اتفاقات را بسنجیم به نقش عظیم بسیج پی می بریم.

در زمان پیروزی انقلاب، مردم با بسیج و همگانی شدن دل و ایمان شان به پیروزی رسیدند و در زمان جنگ هم با تشیکل بسیج مستضعفین به دستور حضرت امام خمینی (ره)،  8 سال در مقابل دشمن ایستادیم .امنیت در همه جای کشور مدیون بسیجیان است.

وی افزود: بسیج در زمان غیر از جنگ در بحث های فنی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی نیز با آمادگی کامل حضور دارد.

در ادامه مهندس اعظم یزدان دوست فرمانده بسیج خواهران شرکت در سخنانی به اهم فعالیت های انجام شده توسط بسیج خواهران اشاره کرد و گفت: تعیین نماینده بسیج خواهران در مناطق، برگزاری جلسات حلقه صالحین با موضوعات کرامت در خانواده، زیبایی با محوریت حجاب و عفاف و ارتباط موثر در محیط کار، دیدار با خانواده شهدا، برگزاری اردوی علمی ـ فرهنگی در سد شهید رجایی ساری و حضور در همایش بسیج و حملات سایبری در کرج و حضور در صبحگاه مشترک بسیجیان و حضور صنعت آب و برق از برجسته ترین فعالیت های انجام گرفته است.

وی در خصوص برنامه های آینده بسیج خواهران شرکت گفت: برگزاری اردوی زیارتی ـ فرهنگی مشهد مقدس، برگزاری مسابقات ورزشی خواهران در ایام ا... دهه فجر و برگزاری جلسات حلقه های صالحین با موضوعات خاص از فعالیت های در دست اقدام است.

دکتر سویزی پژوهشگر و استاد دانشگاه نیز در سخنانی گفت:انقلاب ما با رویکردی که حضرت امام داشت از منشاء و ریشه تا مقصد، مسیر فرهنگی را داشته است و رویکرد امام تبدیل همه تفنگ ها به قلم است، قلمی که به صلاح همه کشورها به کار گرفته شود.

وی گفت: برای ورود به اندیشه ها باید مخاطب را شناخت و یک دستاورد قابل استدلال ارایه کرد. خورشید اسلام در پس ابرهای پنهان شده و ما باید بسیج و تفکر بسیجی که نهایت نظم، اخلاص، ایثار و حیات است به همگان بشناسانیم.بسیج جناحی ، سیاسی، خرافی و ... نیست، بسیج حقیقی است.

تاریخ ثبت : 1394/09/14 10:27