حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>قائم مقام و رئیس شورای فرهنگی شرکت توزیع برق استان تهران:تغییر در زندگی باید از درون خود افراد آغاز شود
عنوان خبر :قائم مقام و رئیس شورای فرهنگی شرکت توزیع برق استان تهران:تغییر در زندگی باید از درون خود افراد آغاز شود
خلاصه خبر :افراد جامعه باید تغییر را از خودسازی شروع کنند، تا فضای جامعه از همدلی و نوع دوستی برخوردار شود.
متن خبر :

مهندس شاکری، قائم مقام و رئیس شورای فرهنگی شرکت در جمع ائمه جماعات مناطق برق تحت پوشش شرکت با اعلام این مطلب گفت: تغییر رفتار باید از درون خود افراد آغاز شود و در یک سازمان نیز باید مدیران ارشد سازمان، روش های صحیح رفتاری را به کار گیرند که همکاران هم از آنها تبعیت کنند که اگر این مهم صورت پذیرد، مساله امر به معروف و نهی از منکر به خودی خود نهادینه خواهد شد.

وی افزود: ائمه جماعات می توانند راهکارها و توصیه هایی را در سازمان ها ارایه دهند که کارکنان و همکاران بتوانند خودسازی را آغاز کنند.

قائم مقام شرکت ادامه داد: دین اسلام، توصیه های اصولی و کاملی را برای زندگی انسان ها پیش بینی کرده است و نهادینه کردن این اصول از وظایف ائمه جماعات در بین مردم است.

حجت الاسلام والمسلمین سیدحامد میرشریف مسئول واحد فرهنگی شرکت نیز در سخنانی گفت: شورای فرهنگی شرکت در راستای ایجاد و هم افزایی و ضرورت یکپارچه سازی در ارایه راهکارهای دینی و فرهنگی و آشنایی هر چه بیشتر همکاران با ابعاد گسترده وظایف فردی و اجتماعی خود در سازمان، یک دوره آشنایی روانشناسی تبلیغ برای ائمه جماعات مناطق برق تحت پوشش شرکت برگزار کرد.

وی افزود: در این دوره آموزشی به وظایف امام جماعت در اداره و یا سازمان و انتظار سازمان ها از ائمه جماعات پرداخته شد.

میرشریف ادامه داد: با توجه به اینکه در آستانه ماه مبارک رمضان قرار داریم و این ماه مبارک، بهترین زمان برای تبلیغ مسایل فرهنگی و دینی است، جلسه هماهنگی یاد شده برای ائمه جماعات برگزار شد.

گفتنی است مراسم مناجات شعبانیه هم زمان با اقامه نماز ظهر و عصر با حضور مدعوین یاد شده و همکاران در نمازخانه شرکت برگزار شد.

تاریخ ثبت : 1394/03/24 16:18