حمایت از کالای ایرانی

صفحه اصلی>>اخبار>>مهندس مهاجری:رضایت مشترکین صنعت آب و برق اقتدار نظام را به دنبال دارد
عنوان خبر :مهندس مهاجری:رضایت مشترکین صنعت آب و برق اقتدار نظام را به دنبال دارد
خلاصه خبر :بالاترین معروف در حیطه فعالیت های وزارت نیرو، خدمت رسانی صحیح به مشترکین و جلب رضایت آنان است.
متن خبر :

مهندس مهاجری معاون وزیر و رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت نیرو در اولین همایش دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر وزارتخانه ها، سازمان ها و سایر دستگاه ها با اعلام این مطلب گفت: از مهم ترین معروف هایی که باید در نظر بگیریم، حفظ نظام و کشور است و ما در وزارتخانهها، سازمان ها و نهادهای مختلف باید به توجه به حیطه کاری و مسئولیت هایی که تعیین شده به بقای نظام و صدور انقلاب اسلامی به تمام جهان کوشا باشیم.

وی افزود: وزارت نیرو، مسئولیت خدمت رسانی در زمینه آب و برق را بر عهده دارد و ارایه خدمات به بالاترین کیفیت و جلب رضایت مشترکین بالاترین معروفی است که در برنامه وزارت نیرو می توان متصور شد.

مهاجری ادامه داد: بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا و ارایه خدمات نوین و سرعت بخبشیدن به کارها باعث اقتدار نظام جمهوری اسلامی می شود و این بر اهمیت فعالیت های ما می افزاید.

حجت الاسلام یزدان پرست مشاور وزیر و دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت نیرو نیز در این همایش در سخنانی گفت: بقای قرآن، اسلام، اصول و فروع دین در گرو دو اصل مهم امرو به معروف و نهی از منکر است.

وی افزود: شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت نیرو با تدوین نظام نامه فرهنگی و ابلاغ آن به شرکت های تابع و وابسته، بر وجود شورای فرهنگی در همه شرکت های زیر مجموعه تاکید کرده که در کنار امور خدمت رسانی به مردم در جهات فرهنگی و دینی و نیز فعالیت های گسترده ای انجام می دهند.

یزدان پرست گفت: صرفه جویی در بحث آب و برق یکی از مسایل و دغدغه های اصلی ما بوده که به عنوان یکی از وظایف دینی ما مطرح است.

یکی از عمده فعالیت های ما آشنا کردن مردم با مصرف صحیح است و باید به آنها یادآوری کرد که بهره گیری غیرمجازها لطمات جبران ناپذیری به سیستم های خدمت رسانی وارد می کند.

هاشمیان معاون وزارتخانه ها و سازمان های ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر نیز در سخنانی گفت: مهم ترین راه بقای انقلاب اسلامی احیای امر به معروف و نهی از منکر است و این فریضه باید فرهنگ شود.

وی افزود: با توجه به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری به همدلی و هم زبانی دولت و ملت، بستر این همدلی و هم زبانی امر به معروف و نهی از منکر است.

هاشمیان ادامه داد: فرهنگ صرفه جویی در انرژی در کشور باید نهادینه شود و شما در این راه می توانید کمک شایانی به وزارت نیرو انجام دهید و در سال 94، همه مدیران باید در حوزه امر به معروف و نهی از منکر وارد شوند و ریاست محترم جمهوری هم در این راستا حمایت های لازم را خواهد داشت.

مهندس بربند مدیر عامل شرکت توزیع برق استان تهران نیز در حاشیه این مراسم اظهار داشت: مباره با رشوه، صرفه جویی و تکریم ارباب رجوع از مصادیق مهم امر به معروف است و ما در مجموعه صنعت برق تلاش می کنیم بر روی این محورها تمرکز کنیم.

اجرای این محورها باعث سالم سازی فضای خدمت رسانی به مردم جلوگیری از تلفات انرژی و عدم بهره گیری از برق های غیرمجاز، سالم سازی و حذف فرایندهای دست و پاگیر خدمت رسانی به مردم است.

وی تاکید کرد: خوشبختانه با توجه به تاثیرگذار بودن تریبون ائمه جمعه و جماعات بر فرهنگ سازی در اقشار مختلف جامعه، تعامل خوب و سازنده ای با ائمه و جماعات در خصوص فرهنگ مصرف بهینه و عدم استفاده از غیرمجازها و نقش موثر مشترکین در کاهش تلفات آغاز کرده ایم.

تاریخ ثبت : 1394/02/15 15:45